کد خبر : 97144

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ زمان : ۷:۰۰

تصمیم عجیب برای راحت شدن از دست همسر

هایمو ۳۰ ساله وقتی متوجه خیانت همسر ۲۸ ساله اش سیلیا شد، تصمیم عجیب و ماهرانه ای برای راحت شدن از دست او گرفت. مرد جوان آلمانی با کشیدن نقشه ای دقیق و یک صحنه سازی مناسب، موفق شد پلیس را هم سردرگم کند. به این ترتیب که با نوشتن یک نامه و قراردادن آن […]

هایمو ۳۰ ساله وقتی متوجه خیانت همسر ۲۸ ساله اش سیلیا شد، تصمیم عجیب و ماهرانه ای برای راحت شدن از دست او گرفت. مرد جوان آلمانی با کشیدن نقشه ای دقیق و یک صحنه سازی مناسب، موفق شد پلیس را هم سردرگم کند. به این ترتیب که با نوشتن یک نامه و قراردادن آن در کمد کتابخانه اش عنوان کرد: از زندگی خسته شدم و می‌خوام خودم را در اقیانوس آرام غرق کنم.

وقتی سیلویا نامه شوهرش را پیدا کرد و موضوع را به پلیس اطلاع داد، پنج روز از ناپدیدشدن هایمو می‌گذشت. لباس‌های او کنار یکی از سواحل اقیانوس پیدا شد ولی از جسدش خبری نبود.

یک ماه بعد همسر هایمو در منزل شخصی اش به قتل رسید و بوی تعفن آن باعث شد تا پلیس جسد او را کشف کند. حدود یک سال از این ماجرا گذشت تا اینکه هایمو در لندن به اتهام سرقت از یک سوپرمارکت دستگیر و با بررسی مدارکش مشخص شد او همان مردی است که به ظاهر خودکشی کرده ولی زنده بود. پلیس انگلیس او را تحویل پلیس آلمان داد و پس از بازجویی هایی که زا وی شد، راز قتل سیلویا برملا گردید. هایمو در دادگاه رو به قاضی گفت:

من چندی قبل از قتل همسرم متوجه خیانت او شدم و تصمیم داشتم که او را بکشم. ولی از طرفی نمی‌توانستم خودم را به خطر بیاندازم و زندگی ام را به خاطر کسی که پایبند به اصول اخلاقی خانواده نیست، خراب کنم. به همین جهت تصمیم گرفتم بدون گذاشتن رد پایی، همسرم را بکشم. هایمو درادامه افزود: برای راحتی ام به انگلیس مهاجرت کردم و یک همسرم انگلیسی گرفتم تا به زندگی ام ادامه دهم ت اینکه اوضاع مالی ام به هم ریخت و مجبور به سرقت شدم که همین سرقت لعنتی باعث فاش شدن قتل سیلویا از سوی من شد.

ارسال دیدگاه