کد خبر : 526151

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۸ زمان : ۱۲:۰۰

تصاویر سوپر مارکتی متفاوت در خیابان پاستور

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، در حوالی ایستگاه مترو حُر اگر کمی سرتان را بچرخانید با سوپرمارکتی مواجه می شوید که تفاوت های عمده و قابل توجهی با دیگر مغازه های عرضه مواد خوراکی دارد. این سوپرمارکت که “سرای تندرستی” نام دارد، توسط آقای “عباس سپاسی” مدیریت می شود. در سرای تندرستی شما […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، در حوالی ایستگاه مترو حُر اگر کمی سرتان را بچرخانید با سوپرمارکتی مواجه می شوید که تفاوت های عمده و قابل توجهی با دیگر مغازه های عرضه مواد خوراکی دارد.

این سوپرمارکت که “سرای تندرستی” نام دارد، توسط آقای “عباس سپاسی” مدیریت می شود.

در سرای تندرستی شما به هیچ وجه کالاهای مضر مثل سیگار، کالباس، نوشابه، چیپس، پفک و … پیدا نخواهید کرد. در نتیجه این مغازه مشتریان خاص خود را دارد و این‌گونه محصولات را درخواست نمی‌کنند.

 

IMG 5335 تصاویر سوپر مارکتی متفاوت در خیابان پاستور

 

حال وارد مغازه می شویم تا گفت و گوی مختصری با آقای سپاسی داشته باشیم.

آقای سپاسی خلاصه ای از ابتدای کار تا به امروزشان برایمان گفتند و سپس به ویترین “ویژه تندرستی” اشاره کرده و می‌گوید: در ویترین ویژه این مغازه محصولاتی مثل روغن کنجد، زیتون، عسل و… وجود دارد و تلاش بر این است که این کالاها با قیمتی کمتر به مردم فروخته شود تا مشتریان نیز قدرت خرید آن را داشته و به‌تدریج استفاده این محصولات سالم به بخشی از فرهنگ مصرفی جامعه تبدیل شود.

ایشان با اشاره به اینکه درآمد اصلی بسیاری از هم‌صنفان ما از فروش محصولات مضری است که در مغازه ما فروخته نمی‌شود، گفت: این امر باعث می‌شود که بخش اعظمی از درآمد خود را از دست بدهیم و به عبارتی آن را خرج سلامتی مشتریان کنیم. با این حال از کار خود نیز رضایت داریم چراکه سلامتی مشتریان برای ما از هر چیزی مهم‌تر است.

 

IMG 5334 تصاویر سوپر مارکتی متفاوت در خیابان پاستور

 

به گفته سپاسی تلاش این مغازه بر حرکت به سمت سلامتی است تا مواد غذایی را خرید و فروش کند که کارشناسان تغذیه بر آن اتفاق‌ نظر دارند.

 

IMG 5328 تصاویر سوپر مارکتی متفاوت در خیابان پاستور

.

IMG 5329 تصاویر سوپر مارکتی متفاوت در خیابان پاستور

 

هدف این مغازه نه‌ تنها حفظ سلامتی مشتریان است بلکه تلاش دارد تا جایی که می‌تواند کالاها را ارزان‌تر از حد معمول به مشتریان عرضه کند. تا آنجایی که با مشاهده مجموع تخفیفات کمتر از دو سال اخیرشان به مبلغ ده میلیون تومان رسیده است. اینجاست که جای خالی سوپرمارکت‌هایی را با این ویژگی‌ها در سراسر کشور احساس می‌کنیم.

 

IMG 5341 تصاویر سوپر مارکتی متفاوت در خیابان پاستور

 

به گفته سپاسی این مغازه محصولات ارگانیک نیز برای فروش عرضه می‌کند که این محصولات زیر نظر انجمن ارگانیک ایران بوده و از سلامت غذایی برخوردار هستند.

سرای تندرستی که حامی سلامت است همانند چند سوپرمارکت سلامت محور تهران از سوی معاونت شهرداری شهر تهران نیز مورد تقدیر قرار گرفته است.

 

منبع : جام نیوز
ارسال دیدگاه