کد خبر : 524574

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۳ زمان : ۲:۰۰

تصاویر جدید از «رسوایی» ده نمکی

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، فیلم سینمایی «رسوایی۲» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی ۱۰ مرداد با بازی بازیگرانی چون اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا سحر قریشی، اسماعیل خلج و فخرالدین صدیق شریف، امیر نوری مقابل دوربین رفت. فیلمبرداری این فیلم سینمایی در نزدیکی مجلس شورای اسلامی در محله‌ای امامزاده یحیی آغاز شده است و این […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، فیلم سینمایی «رسوایی۲» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی ۱۰ مرداد با بازی بازیگرانی چون اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا سحر قریشی، اسماعیل خلج و فخرالدین صدیق شریف، امیر نوری مقابل دوربین رفت. فیلمبرداری این فیلم سینمایی در نزدیکی مجلس شورای اسلامی در محله‌ای امامزاده یحیی آغاز شده است و این روزها در خیابان‌های تهران ادامه مراحل فیلم‌برداری پشت سر می‌گذارد.

داستان اصلی این فیلم سینمایی با محوریت  شخصیت حاج یوسف با بازی «اکبرعبدی» است که بنا است با یک پیش‌بینی غیر منتظره قصه اصلی را پیش ببرد، از نکات قابل توجه این اثر داستان‌های فرعی است که در درون قصه اصلی قرار گرفته است.

در قسمت دوم این فیلم سینمایی، ۱۰ سال از زمان ماجرای اول گذشته است و اتفاقات در شهری فرضی رخ می دهد. در «رسوایی ۲» باز هم حاج یوسف با چالش های مختلفی از طرف اهالی محل روبرو می‌شود و بار دیگر از جامعه طرد می شود.

عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از تهیه‌کننده: مسعود ده‌نمکی، مدیر فیلم‌برداری: فرشاد گل‌سفیدی، طراح گریم: امیر اسکندری، مشاور تهیه: مجتبی امینی، مدیر تولید: محمود محمدطائمه، مدیر صدابرداری: محمود خرسند، طراح صحنه و لباس: علی‌ نصیری‌نیا، دستیار اول کارگردان: نورالدین گودرزی، دستیار برنامه‌ریز: آلما سعادتی‌فر، تدوین: امیرشیبان خاقانی،عکاس: حسن شجاعی، منشی صحنه: مرضیه آذری، مدیران تدارکات: پرویز کاظم‌لو- علی همت، مسوول بدلکاران: جعفر کیوان‌رضایی.

 تصاویر جدید از «رسوایی» ده نمکی تصاویر جدید از «رسوایی» ده نمکی
منبع : خبرگزاری تسنیم
ارسال دیدگاه