کد خبر : 526051

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ زمان : ۱۲:۰۰

تصاویر اعدام پیرمرد سوری توسط داعش

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، گروه تروریستی تکفیری داعش یک پیرمرد سالخورده ساکن شهر “قریتین” واقع در حاشیه شرقی استان حمص سوریه را گردن زد. بنابر این گزارش، اعدام این فرد به اتهام “سحر و جادو” صورت گرفته است. حسب اطلاعات منتشر شده از سوی داعش، وی چند روز پیش در ساعت ۲ […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، گروه تروریستی تکفیری داعش یک پیرمرد سالخورده ساکن شهر “قریتین” واقع در حاشیه شرقی استان حمص سوریه را گردن زد. بنابر این گزارش، اعدام این فرد به اتهام “سحر و جادو” صورت گرفته است. حسب اطلاعات منتشر شده از سوی داعش، وی چند روز پیش در ساعت ۲ نیمه شب طی حمله تروریستهای داعش به منزلش دستگیر و پس از شکنجه و اخذ اعترافات تلویزیونی بدستور دادگاه این گروه به اعدام محکوم گردید.
در تصاویر منتشره از سوی داعش صدور حکم اعدام وی بر اساس آراء تفکر ضاله “وهابیت” و ابن تیمیه (لعنه الله) عنوان شده است. لازم به ذکر است که گروه تروریستی تکفیری داعش از دو ماه پیش طی حمله ای بر بخشهای وسیعی از مناطق حاشیه شرقی استان حمص که عموما دارای بافت بیابانی می باشد، سیطره پیدا کرده و شهرهای تدمر، السخنه و قریتین نیز یکی پس از دیگری به اشغال آنها در آمده است.

.

n00093412 r b 001 تصاویر اعدام پیرمرد سوری توسط داعش

.

n00093412 r b 004 تصاویر اعدام پیرمرد سوری توسط داعش

.

n00093412 r b 006 تصاویر اعدام پیرمرد سوری توسط داعش

.

1207828 905 تصاویر اعدام پیرمرد سوری توسط داعش

 

ارسال دیدگاه