کد خبر : 1253

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵ زمان : ۴:۳۵

تدریس چی، بانک جامع تدریس خصوصی

تدریس چی همانطوری که از اسمش مشخصه، سرویسی برای ارائه خدمات تدریس است، این سایت که بر پایه تعامل مدرس و دانش پذیر ایجاد شده، فضای بسیار مناسبی برای معرفی مدرسین خصوصی در سطوح مختلف ایجاد کرده است. کسانی که توانایی و تخصص تدریس داشته باشند با عضویت در تدریس چی می توانند در معرض […]

تدریس چی همانطوری که از اسمش مشخصه، سرویسی برای ارائه خدمات تدریس است، این سایت که بر پایه تعامل مدرس و دانش پذیر ایجاد شده، فضای بسیار مناسبی برای معرفی مدرسین خصوصی در سطوح مختلف ایجاد کرده است. کسانی که توانایی و تخصص تدریس داشته باشند با عضویت در تدریس چی می توانند در معرض جستجو و دید دانش آموزان، دانشجویان و کاربران سایت قرار گیرند.

یکی از بارزترین ویژگی های تدریس چی امکان جستجوی طبقه بندی شده این سرویس است، کاربران به صورت دسته بندی شده می توانند اساتید مد نظر خود را بر حسب شهر، درس و جنسیت جستجو و انتخاب کنند. در تدریس چی بخش های متعدد دیگری هم وجود دارد از مقالات آموزشی گرفته تا اخبار علمی و پژوهشی.

یکی دیگر از ویژگیهای تدریس چی بخش اساتید ویژه می باشد، تدریس چی در مورد مزایای استفاده از این بخش می گوید: لیست اساتید ویژه در تمامی صفحات سایت تکرار شده و به مراتب از بازدید بسیار بالاتری نسبت به پروفایل های عادی برخوردار می باشند, ضمن اینکه پروفایل اساتید ویژه بدلیل بازدید و تکرار بیشتر آن ها در صفحات سایت در موتورهای جستجوگر نیز از رتبه ی بالاتری برخوردار خواهند بود.

اساتید که مایل هستند در بخش ویژه این سایت حضور داشته باشند بایت بر اساس قوانین سایت مبلغی به عنوان عضویت ویژه پرداخت کنند و به نظر می رسد در حال حاضر این تنها بخش خدمات تدریس چی است که رایگان نیست، امکان جستجو و دسترسی کاربران عادی یعنی دانش آموزان و دانشجویان به اساتید رایگان و بدون عضویت امکان پذیر است.

سایت از طراحی خوب، ساده و سبکی برخوردار است، بطوریکه کاربرانی هم که تصادفی به این سایت می رسند در اولین مشاهده خود به ماهیت و فعالیت سایت پی می برند، حتی خود نام سایت گویای فعالیت آن است و این نشان از دقت کافی تیم اجرایی آن دارد. سیستم جستجوی سایت به عنوان کلیدی ترین بخش سایت در مکان خوبی قرار گرفته و با طراحی ساده و مناسب از سردرگمی کاربر جلوگیری می کند.

سایت تدریس چی برای کسانی که تمایل به درآمد اینترنتی از طریق تدریس دارند بسیار مناسب است و شبیه به یک اگهی نامه دائم بدون تاریخ انقضا عمل می کند، از اینرو برای اساتید خصوصی از سایر روش های تبلیغاتی بصرفه تر است. از طرف دیگر دانشجو و دانش آموز با مشاهده سوابق اساتید امکان مقایسه و انتخاب بهتری دارد.

آدرس تدریس چی: http://tadrischi.com

ارسال دیدگاه