کد خبر : 5313

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷ زمان : ۷:۰۰

تجمع جوانان مسلمان در آلمان با شعار وحدت اسلامی

گروه ها و نهادهای مردم نهاد مختلف اسلامی آلمان تصمیم دارند تا چهارمین کنفرانس بزرگ جوانان مسلمان منطقه آلمانی زبان اروپا را در ایالت هامبورگ آلمان برگزار کنند. این کنفرانس که با حضور بیش از دو هزار جوان مسلمان از کشورهای آلمان، اتریش و سوئیس تشکیل می شود، به همت مرکز اسلامی نور آلمان، شورای […]

گروه ها و نهادهای مردم نهاد مختلف اسلامی آلمان تصمیم دارند تا چهارمین کنفرانس بزرگ جوانان مسلمان منطقه آلمانی زبان اروپا را در ایالت هامبورگ آلمان برگزار کنند.

این کنفرانس که با حضور بیش از دو هزار جوان مسلمان از کشورهای آلمان، اتریش و سوئیس تشکیل می شود، به همت مرکز اسلامی نور آلمان، شورای اسلامی هامبورگ و اتحادیه موسسات اسلامی شمال آلمان و اتحادیه نهادهای اسلامی کل آلمان در ۴ و ۵ آوریل (ماه آینده میلادی) در شمال آلمان در ایالت هامبورگ برگزار خواهد شد.

در این کنفرانس دو روزه که با شعار «در اسلام متحد شوید!» (Vereint im Islam) برگزار خواهد شد، از تمام مذاهب، طریقت ها و اندیشه های اسلامی دعوت به عمل خواهد آمد و تمام گروه های اسلامی در طی برگزاری این کنفرانس از ضرورت وحدت در جهان اسلام سخن خواهند گفت.

در حاشیه این کنفرانس کارگاه ها و پنل های مختلف گفتگو و آشنایی با جوانب مختلف آزاد اندیشی و همزیستی اسلامی برگزار می شود.

منبع : ابنا

ارسال دیدگاه