کد خبر : 528205

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ زمان : ۱۶:۰۰

تجلیل آیت‌الله مظاهری از چهره ماندگار تبلیغی

حضرت آیت الله مظاهری، در پیامی، از چهره ماندگار تبلیغی حوزه علمیه اصفهان تجلیل کردند. این مرجع تقلید، در پیامی به سومین همایش چهره ماندگار تبلیغی حوزه علمیه اصفهان آیت الله حاج شیخ یدالله رحیمیان، خاطرنشان کردند: اکنون که به همّت شایسته دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، از یکی از چهره های منوّر و ماندگار تبلیغ […]

حضرت آیت الله مظاهری، در پیامی، از چهره ماندگار تبلیغی حوزه علمیه اصفهان تجلیل کردند.

حسین مظاهری تجلیل آیت‌الله مظاهری از چهره ماندگار تبلیغی

این مرجع تقلید، در پیامی به سومین همایش چهره ماندگار تبلیغی حوزه علمیه اصفهان آیت الله حاج شیخ یدالله رحیمیان، خاطرنشان کردند: اکنون که به همّت شایسته دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، از یکی از چهره های منوّر و ماندگار تبلیغ و ترویجِ دین در حوزه علمیّه اصفهان، به حقّ، تکریم می شود، که از مصادیق آیه مبارکه الَّذِینَ یُبَلِّغُونَ رِسَالَاتِ اللَّـهِ وَیَخْشَوْنَهُ وَلَا یَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ(احزاب/۳۹) به شمار می روند.

ایشان تصریح کردند: سابقه آشنایی و ارادت من به این مبلغ و روحانی عالیقدر، به نیم قرن پیش از این باز می گردد و در طی این مدّت، آنچه از این عالم فرزانه مشاهده کرده ام، سلامت نفس و اهتمام در راه اعتلاء و ترویج معارف اهل بیت عصمت و طهارت و تلاش برای حفظ و صیانت از حوزه علمیّه و مجاهدت در مسیر نهضت و انقلاب امام راحل عظیم الشّأن«ره» بوده است.

این مرجع تقلید ادامه دادند: این خدمات بزرگ در کنار روحیه با ارزش مردم داری و نیز خصلت والای ساده زیستی و بی اعتنایی به زخارف دنیوی، چهره این عالم فرزانه را در ذهن و دل همگان، اعمّ از اعاظم حوزه های علمیّه و نظام جمهوری اسلامی به ویژه امام راحل و نیز عموم مردم و ارادتمندان و شاگردان ایشان، منوّر و مکرّم ساخته است.

حضرت آیت الله مظاهری تصریح کردند: این عالم با اخلاص، بی هیچ تظاهر و ادّعایی، قریب به هشت دهه از عمر و توان خویش را مصروفِ پرداختن به وظیفه تبلیغ رسالات الهی نموده و کسب رضای خدواند سبحان و حضرت بقیه الله الأعظم«عج» را وجهه همّت والای خود ساخته و از این جهت، حقّاً شایسته ی تکریم و احترام ویژه اند.

برپایه این گزارش، در سومین همایش چهره ماندگار تبلیغی حوزه علمیه اصفهان که همزمان با مجمع بزرگ مبلغین، همایش های اهل البیت(ع) برگزار شد، آیت الله حاج شیخ یدالله رحیمیان، پیر مبلغ ۹۵ ساله اصفهانی، به عنوان چهره ماندگار تبلیغی تجلیل شد.

ارسال دیدگاه