کد خبر : 524511

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۰ زمان : ۱۲:۰۰

تجاوز پزشک به بیمار در اتاق عمل

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، یک پزشک اهل ” لاس و گاس آمریکا ” متهم به تعرض و سو استفاده غیر اخلاقی شد . این پزشک که به عنوان جراح در یک مرکز جراحی به نام ” ساندنس ” مشغول به کار بود به ۱۱ مورد تعرض به بیماران خود متهم شد […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، یک پزشک اهل ” لاس و گاس آمریکا ” متهم به تعرض و سو استفاده غیر اخلاقی شد .
این پزشک که به عنوان جراح در یک مرکز جراحی به نام ” ساندنس ” مشغول به کار بود به ۱۱ مورد تعرض به بیماران خود متهم شد و توسط پلیس بازداشت شد.
براساس گزارش پلیس آقای ” بینگ جانگ ” ۴۱ ساله قبل از انجام جراحی بر روی بیمار، هنگامی که داروی بیهوشی به روی آنها اثر می کرد آنها را مورد تعرض قرار می داد و حتی از این رفتار حیوان صفت خود فیلم می گرفت .
خیات ها و جنایات این پزشک وقتی برملا شد که همسر او خانم ” برانداجانگ ” یکی از فیلم های جنایت همسرش را در کامپیوتر آقای ” چانگ ” دید و با گزارش آن به پلیس آقای ” چانگ ” در ۲۰ ژوئن دستگیر شد .
در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که این پزشک بی شرم این رفتار ها را در سال ۲۰۰۶ آغاز کرده و حتی در اولین شکایت که مربوط به تعرض به یک دختر ۱۵ ساله بود ، او ۱۰۰ ساعت پس از متهم شدن آزاد و دوباره در همان مرکز پزشکی به کارش ادامه داد .
در مورد آخرین شکایت او که مربوط به یک دختر ۱۴ ساله بود و قربانی در گزارش خود به پلیس گفت: که آقای ” چانگ ” به بهانه این که درمان جوش های صورت او نیاز به جراحی دارد او را متقاعد کرد که در ساعت ۱۰/۳۰ شب به مرکز درمان برود و پس از بردن دختر به اتاق جراحی وبیهوش کردن او به قربانی تعرض کرد .
قربانی در ادامه افزود: وقتی درساعت ۳ صبح بهوش آمدم خود را برهنه در اتاق جراحی یافتم و پس از آن به پلیس شکایت کردم .
این مرد در دادگاه به ۲۸ مورد سو استفاده جنسی و ۱۱ مورد تعرض به بیماران زن که دو مورد از آن دختران ۱۴و ۱۵ ساله بودند متهم شد .
همچنین پلیس هزاران عکس از جنایت او که در کامپیوتر خود ذخیره کرده بود یافت .
این پزشک که دارای همسر و ۲ فرزند می باشد به یک ملیون دلار جریمه نقدی محکوم است و برای محاکمه باید در دادگاه حاضر شود .

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه