کد خبر : 498637

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹ زمان : ۱۸:۳۹

تجاوز به دختر جوان از سوی سرایدار مدرسه و پسر فریب‌کار

پسر جوانی که به همراه سرایدار ۱ مدرسه دخترانه مرتکب تجاوز به دختر جوان شدند و او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، دستگیر و پس از محاکمه زندانی شده است. دختر ۲۱ ساله ای به نام مریم با مراجعه به دادگاه عمومی تهران اظهار داشت: مدتی قبل کیانوش پیشنهاد ازدواج داد اما […]

پسر جوانی که به همراه سرایدار ۱ مدرسه دخترانه مرتکب تجاوز به دختر جوان شدند و او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، دستگیر و پس از محاکمه زندانی شده است.

دختر ۲۱ ساله ای به نام مریم با مراجعه به دادگاه عمومی تهران اظهار داشت: مدتی قبل کیانوش پیشنهاد ازدواج داد اما وقت خانواده‌ام با ازدواج ما مخالفت کردند تصمیم گرفتیم مخفیانه با هم ارتباط داشته باشیم. به همین منظور به ۱ مدرسه دخترانه که در ساعات تعطیلی خلوت بود و کیانوش با سرایدار آن آشنا بود می‌رفتیم. ۱ روز کیانوش به من فیلمی را نشان داد که سرایدار مدرسه از من و او تهیه کرده بود و مرا تهدید کرد در صورت سرپیچی از خواسته‌هایش ( تجاوز به دختر ) فیلم را به خانواده‌ام نشان‌ها خواهدداد.

به این ترتیب او توانست با تجاوز به دختر جوان به خواسته‌های شیطانی خود برسد و حتی سرایدار مدرسه نیز مرا مورد آزار و اذیت قرار می‌داد تا اینکه ۱ روز کیانوش از من خواست برایش مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ تومان پول نقد تهیه کنم و من چون چنین پولی نداشتم و با پیشنهاد یکی از دوستانم تصمیم گرفتم از او شکایت کنم. قاضی دادگاه پس از شنیدن اظهارات مریم دستور دستگیری کیانوش ۲۷ ساله و همدست ۴۷ ساله‌اش

را صادر کرد.

متهمان پس از حضور در دادگاه به اغفال و تجاوز به دختر جوان اعتراف کرده و تقاضای عفو کردند اما قاضی هر ۲ نفر آنها را تا زمان صدور رأی دادگاه به زندان فرستاد.

ارسال دیدگاه