کد خبر : 5303

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷ زمان : ۷:۰۰

تاکسی‌های تهران پیامکی می‌شوند

ابوالفضل قناعتی عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران، در مورد جزئیات طرح «کال سنتر»، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شده است دستگاه کال سنتر، در ابعاد کوچک بروی تاکسی‌های پایتخت نصب شود. وی با بیان اینکه براساس این برنامه، شهروندان بروی تلفن‌های همراه خود، برنامه‌این سیستم را نصب خواهند کرد گفت: برهمین اساس هنگامی […]

ابوالفضل قناعتی عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران، در مورد جزئیات طرح «کال سنتر»، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شده است دستگاه کال سنتر، در ابعاد کوچک بروی تاکسی‌های پایتخت نصب شود.

وی با بیان اینکه براساس این برنامه، شهروندان بروی تلفن‌های همراه خود، برنامه‌این سیستم را نصب خواهند کرد گفت: برهمین اساس هنگامی که شهروندان نیاز به تاکسی پیدا کنند؛ می توانند با وارد کردن اطلاعات خود در این برنامه، با مرکز تاکسی ارتباط و نزدیکترین تاکسی برای او اعزام شود.

قناعتی با بیان اینکه کلیه پروسه درخواست و اعزام تاکسی، پیامکی خواهد بود گفت: با نصب این برنامه، دیگر مسافران دنبال تاکسی نخواهند گشت.

وی با بیان اینکه کرایه تاکسی نیز براساس مسافت در صفحه نمایش نشان داده می شود گفت: همچنین براساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است که دستگاه های کارتخوان نیز در این دستگاه ها نصب شود تا مشکلات ایجاد شده در مورد نرخ متفاوت کرایه های تاکسی نیز حل شود.

قناعتی با بیان اینکه این طرح درکشورهای ترکیه و آلمان با موفقیت تست شده است گفت: در سال۹۴ این طرح به صورت پایلوت در چند منطقه تهران اجرایی می شود.

منبع: ایسنا
ارسال دیدگاه