کد خبر : 529391

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ زمان : ۴:۰۰

تاریخ تولد حسن روحانی حاشیه‌ساز شد

همایش همدلی و همزبانی ویژه سرخه ای های مقیم سمنان به مناسبت سفر ریاست جمهوری به این استان در تئاتر شهر فرهنگسرای کومش این شهر در حالی برگزار شد که قرار بود فریدون برادر ریاست جمهور در این مراسم حضور داشته باشد. گفته می شود وی به علت شرکت در جلسه ای که با حضور […]

همایش همدلی و همزبانی ویژه سرخه ای های مقیم سمنان به مناسبت سفر ریاست جمهوری به این استان در تئاتر شهر فرهنگسرای کومش این شهر در حالی برگزار شد که قرار بود فریدون برادر ریاست جمهور در این مراسم حضور داشته باشد. گفته می شود وی به علت شرکت در جلسه ای که با حضور استاندار، مسوولان، صاحبان سرمایه و متنفذین و نخبگان استان سمنان در تهران برگزار شده بود، در این همایش حضور پیدا نکرد.
به هر حال این همایش با حضور فرماندار سمنان، معاون سیاسی امنیتی استانداری، فرماندار سرخه و… برگزار شد. یکی از نکات قابل توجه این همایش بحث و مناقشه در خصوص همزمانی این سفر با روز تولد رئیس جمهور بود. در بخشی از برنامه مجری اعلام کرد: آقای روحانی گفته‌اند که گویا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی گفته شده که سفر رییس جمهوری به زادگاهش همزمان با تولدشان است که تاریخ تولد بنده طبق شناسنامه‌ای که در دست دارم ۲۱ آبان ۱۳۲۷ است ولی طبق گفته مادرم تاریخ تولد شناسنامه‌ای با تاریخ تولد واقعی من متفاوت است. به گفته رئیس جمهور تاریخ تولد ایشان در شناسنامه ۴۸ روز زودتر نوشتند. در حالی که به گفته خودشان طبق نظر مادر رئیس جمهور، وی در ۹ دی ۱۳۲۷ ساعت ۴:۳۰ دقیقه صبح به دنیا آمده است.

منبع : پایگاه خبری تحلیلی نامه ( نامه نیوز )
ارسال دیدگاه