کد خبر : 531811

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ زمان : ۸:۰۰

تابش پاسخ رسایی را داد

نماینده مردم اردکان در مجلس با تاکید بر این‌که تندروها در مجلس آینده جایگاهی نخواهند داشت گفت که مجلس دهم مجلسی با مشی اعتدالی خواهد بود. به گزارش روابط عمومی دفتر محمدرضا تابش با اشاره به عکس منتشره از سوی حمید رسایی به همراه روح الله حسینیان و محمدرضا تابش روایت نماینده اردکان از این […]

نماینده مردم اردکان در مجلس با تاکید بر این‌که تندروها در مجلس آینده جایگاهی نخواهند داشت گفت که مجلس دهم مجلسی با مشی اعتدالی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر محمدرضا تابش با اشاره به عکس منتشره از سوی حمید رسایی به همراه روح الله حسینیان و محمدرضا تابش روایت نماینده اردکان از این عکس را به این شرح منتشر کرد:

«آقای رسایی، نماینده تهران با انتشار عکسی از بنده و آقای حسینیان و خودش در وب سایت شخصی‌اش پیش‌بینی از ترکیب مجلس آینده داشته‌اند، که این قبیل کارها از وی بعید نیست، داستان این عکس از این قرار بود که بنده برای زیارت قبولی کربلا نزد آقای حسینیان در جلسه علنی مجلس رفتم، آقای رسایی نیز آمدند و بالاجبار و علی‌رغم مخالفت بنده و آقای حسینیان عکس سه نفره‌ای را گرفتند و در همان لحظه نیز متن یادداشت را نشان داد و گفت این عکس با این یادداشت منتشر می‌شود. آقای رسایی عکسش را ثبت کرده بود که پیش‌بینی‌اش را رسانه‌ای کند و شاید به گونه‌ای می خواست به افکار عمومی بگوید ترکیب مجلس دهم متشکل از اصولگرایان تندرو با حذف اصولگرایان اعتدالی و اصلاح‌طلبان معتدل است و شاید دلیل این‌که بنده در عکس فوق قرار گرفته ام نیز همین باشد. بنده نیز با اشاره به حدیث خیر الامور اوسطها پیش‌بینی‌ام را بدون این‌که به شخص خاصی اشاره کنم گفتم و این جمله را به دوستان گفتم که تندرروها در مجلس دهم جایگاهی نخواهند داشت و جامعه دیگر اقبالی به تندروها نخواهد داشت و وسط قرار گرفتن بنده نیز موئد چنین امری است!

معتقدم مجلس دهم مجلسی با مشی اعتدالی خواهد بود که از هر دوجریان اصلاح طلب و اصولگرایان اعتدالی حضور دارند خواهند داشت.»

ارسال دیدگاه