کد خبر : 3206

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴ زمان : ۷:۲۷

بیوگرافی و زندگی خصوصی لادن طباطبایی از زبان خودش

بیوگرافی سینمایی فارغ التحصیل رشته بازیگری تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا هستم. و فعالیت هنری‌ام را از سال ۱۳۷۰ در کارهای دانشگاهی آغاز کردم. تا اینکه با یک کار برای کودکان و نوجوانان وارد صداوسیما شدم و از آن زمان تا کنون در خدمت شما هستم. یکی از اولین سریالهایم، سریال سرنخ به کارگردانی کیومرث […]

Ladan Tabatabaie www OverDoz Ir بیوگرافی و زندگی خصوصی لادن طباطبایی از زبان خودش

بیوگرافی سینمایی

فارغ التحصیل رشته بازیگری تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا هستم. و فعالیت هنری‌ام را از سال ۱۳۷۰ در کارهای دانشگاهی آغاز کردم. تا اینکه با یک کار برای کودکان و نوجوانان وارد صداوسیما شدم و از آن زمان تا کنون در خدمت شما هستم.

یکی از اولین سریالهایم، سریال سرنخ به کارگردانی کیومرث پوراحمد بود. و سپس در ۱۳۷۵ در کاری به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده در سریال دزدان مادربزرگ شرکت کردم.

چندی بعد سریال عیاران به کارگردانی کاظم بلوچی و پس از آن در سال ۱۳۷۹ سریال نیستان را به کارگردانی حسین مختاری بازی کردم.

اما وبلایت عشق به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده چیز دیگری بود. اما خواب و بیدار را روی آنتن دادیم.

البته باید به عروج و باد شقایق هم اششاره ای داشت.

در صحنه سینما هم در فیلم همسر دلخواه من به کارگردانی افشین شرکت و همچنین فیلم واکنش پنجم کاری از تهمینه میلانی بازی کردم، اشاره کرد.

 

اما بد نیست کمی هم از بیوگرافی سعید تهرانی از زبان لادن طباطبایی بشنویم

فارغ التحصیل رشته مهندسی

در سال ۱۳۴۷ به دنیا آمدم. تحصیلات را در رشته مهندسی تکنولوژی آموزشی دانشگاه تبریز به پایان رساندم. و سال ۱۳۷۳ فعالیت هنری خود را با برنامه هشدارهای پلیس شروع کردم و سپس وارد تلویزیون شدم. سریال سی قسمتی نیمه پنهان ماه را در سال ۱۳۷۳ تهیه و تولید کردم. از سال ۱۳۷۴ تا اوایل ۷۶ تهیه کنندگی و کارگردانی شما و سیما را به عهده داشتم. در همان سال برنامه های تصویری در شبکه پنج سیما را نیز به عهده داشتم. در با و شقایق، سریال گمشده، میهمان و …. بازی کردم. همچنین در سال ۱۳۸۰ سریال جستجو در شهر را با مشارکت نیروی انتظامی شروع کردم.

 

آشنایی با همسر

اما اازدواج سعید تهرانی و لادن طباطبایی چگونه صورت گرفت؟ سعدی می‌گوید: در سریال باد شقایق بود که با لادن آشنا شدم و پس از مدتی کارمان به ازد.اج کشید. او برای من یه همسر ایده آل است و تمام مشخصات یک زن دارد. او همیشه سعی می‌کند در خانه با به وجود آوردن آرامش، زندگی شیرینی را فراهم کند. اگرچه با تغییر دکورها و فکر می‌کنم من و لادن جزو خوشبخت‌ترین زوجها باشیم.

لادن طباطبایی در خواب و بیدار نقش خود را بسیار زیبا و طبیعی ایفا کرد. بد نیست به یک خاطره اشاره کنیم.

سعید تهرانی می‌گوید: یک روز با لادن در خیابان پلیس جلوی ما را گرفت و هنگامی که همسرم را دید جلوی احترام نظامی گذاشت. به او گفتم: سرکار همسرم پلیس نیست. اما او به ما گفت: ایشان چنان نقش خود را خوب بازی کرد که من فکر می‌کردم او سرگرد پلیس است.

 

حادثه برای طباطبایی

پیش از آنکه از طباطبایی بخواهیم در رابطه با خواب و بیدار برای ما بگوید، از وی خواستیم که یک خاطره کاری تعریف کند: در جریان فیلمبرداری ولایت عشق، در صحنه ای اسیر بودم که باید توسط مریلا زارعی آزاد می‌شدم و هر دو از یک تپه شنی بغلتیم. در همین صحنه از ناحیه شانه دچار آسیب شدم و تاندون کتفم آسیب دید که تحت عمل جراحی قرار گرفتم.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 9

کل نظرات : 1

ارسال دیدگاه