کد خبر : 525374

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷ زمان : ۸:۰۰

بوسه احمدی نژاد بر قبر شهید رجایی

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، به مناسبت هفته دولت اینستاگرام محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان عکس و متنی از شهیدان رجایی و باهنر منتشر کرد و در این پست متنی مربوط به یک سخنرانی در سال ۸۹ منتشر شده است: دشمنان تصور می‌کردند با به شهادت رساندن خدمتگزاران صدیق انقلاب، راه […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، به مناسبت هفته دولت اینستاگرام محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان عکس و متنی از شهیدان رجایی و باهنر منتشر کرد و در این پست متنی مربوط به یک سخنرانی در سال ۸۹ منتشر شده است:
دشمنان تصور می‌کردند با به شهادت رساندن خدمتگزاران صدیق انقلاب، راه برای فاسدان و مستکبران باز خواهد شد
این دو شهید دارای ویژگی های اخلاقی برجسته‌ای بودند که همه وجود خود را در راه آرمان‌های الهی امام راحل و انقلاب اسلامی گذاشتند به طوری که همه وجودشان ذوب در امام(ره) بود. اینان با محبت و عشق به امام(ره) نفس می‌کشیدند و حرکت می‌کردند و برای انجام وظیفه و پیمودن راه تعالی، حتی یک لحظه را هم از دست ندادند و از هیچ کوششی فروگذار نکردند.
صفا، صداقت، خدمتگزاری، ایستادگی در راه آرمان‌های الهی و تن ندادن به تهدیدات و فشارهای دشمنان از ویژگی‌های برجسته شهیدان رجایی و باهنر بود.

 

3510612 203 بوسه احمدی نژاد بر قبر شهید رجایی
عمق پافشاری شهیدان رجایی و باهنر بر ارزش‌های انقلاب و امام(ره) را می‌توان از عمق کینه دشمنان و از بدن‌های سوخته این شهیدان بزرگ دریافت. دشمنان تصور می‌کردند با به شهادت رساندن خدمتگزاران صدیق انقلاب و یاران باوفای امام(ره)، راه برای دلباختگان اندیشه مادی، فاسدان و مستکبران باز خواهد شد، غافل از اینکه ملت ایران و امام شهیدان هزاران انسان متعالی مانند آنها را تربیت و به جامعه بشری تحویل می‌دهد.
انقلاب اسلامی در طول ۳۰ سال گذشته با خون شهیدان خود آبیاری شده و هر روز بالنده‌تر و مقتدرتر از گذشته در صحنه حضور می‌یابد.
امروز اعضای هیات دولت بار دیگر به مراسم تجدید میثاق با امام(ه) و شهیدان آمدند تا به آنان بگویند که همه خدمتگزاران و آحاد مردم بسیار عمیق‌تر و آگاه‌تر با آرمان‌های شهیدان تجدیدعهد و میثاق می‌کنند و با افتخار اعلام می‌کنند تنها راه سعادت راهی است که آنان انتخاب کردند البته معنای این حرف آن نیست که همه باید شهید شوند بلکه آنچه اهمیت دارد آمادگی برای فداکاری در راه آرمان های بلند الهی است که این موضوع رمز پیروزی و ماندگاری یک ملت است.
دولت با تجدید میثاق با امام راحل، شهدای انقلاب و شهدای دولت به دنیا متذکر می‌شود که راه شهیدان رجایی و باهنر که همان راه امام(ره)، پیامبر اسلام(ص) و ائمه اطهار است ،به فضل الهی تا فتح همه سنگرهای عالم و برپایی حاکمیت جهانی یگانه پرستی ادامه خواهد یافت.

حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی/ ۶ شهریور ۱۳۸۹

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه