کد خبر : 531753

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ زمان : ۱۰:۰۰

به شوهرم بگویید هفته‌ای یکبار مرا کتک بزند

زن میان‌سالی از کتک‌کاری همسرش به دادگاه خانواده شکایت کرد . عجیب اینکه او از قاضی دادگاه خواست تا از همسر تعهد بگیرد هفته‌ای حداقل یک بار او را کتک بزند! او با صورتی کبود و دستی باندپیچی شده به دادگاه خانواده مراجعه نمود و خطاب به قاضی گفت: شوهرم دست بزن دارد و کمابیش […]

زن میان‌سالی از کتک‌کاری همسرش به دادگاه خانواده شکایت کرد . عجیب اینکه او از قاضی دادگاه خواست تا از همسر تعهد بگیرد هفته‌ای حداقل یک بار او را کتک بزند!

او با صورتی کبود و دستی باندپیچی شده به دادگاه خانواده مراجعه نمود و خطاب به قاضی گفت: شوهرم دست بزن دارد و کمابیش هر شب مرا کتک می‌زند. اول تصور می‌کردم با گذشت زمان و تولد بچه، او دست از این رفتارها خواهد کشید، اما نه تنها چنین نشد، بلکه کتک‌کاری های خود را شدت داد.

وی با بیان اینکه زندگی‌اش را دوست دارد و حاضر نیست زندگی‌اش متلاشی شود گفت: از شوهرم نه طلاق می‌خواهم و نه نفقه، فقط می‌خواهم حداقل هفته‌ای یک بار مرا کتک بزند.

بنابراین گزارش در حالی که قاضی و حاضران در دادگاه از اظهارات زن شاکی به شدت خندیدند، وی این چنین ادامه داد: کتک زدن در ذات او است و من انتظار ندارم با طرح شکایت از سوی من، شوهرم این رفتار بد را ترک کند، ولی حداقل دوست دارم قانون از من حمایت کند.

قاضی دادگاه از شوهر او که با بی‌خیالی در گوشه دادگاه روی صندلی ساکت و آرام نشسته بود، خواست از خود دفاع کند. شوهر زن شاکی نیز با اعتراف به کتک زدن همسرش گفت : همسرم را کتک می‌زنم اما نه هر شب!

وی در مقابل سؤال قاضی که پرسید: «چرا همسرت را کتک می‌زنی؟» گفت: زن باید از شوهرش بترسد و با این روش او را وادار به اطاعت می‌کنم.

این گزارش حاکی است در حالی که قاضی دادگاه با توجه به اعتراف مرد میان‌سال قصد داشت او را روانه زندان کند، همسر وی از جا برخاست و مدعی شد از پیگیری شکایت خود منصرف شده است. او در کمال تعجب اظهار داشت: «حاضر نیستم همسرم روانه زندان شود؛ چون او را دوست دارم. فقط از او بخواهید دیگر مرا کتک نزند، یا حداقل کمتر کتک بزند.»

قاضی دادگاه که از اظهارات زن شاکی متعجب شده بود، دقایقی با همسر وی صحبت کرد و از او تعهد گرفت که دیگر همسر خود را کتک نزند.

ارسال دیدگاه