کد خبر : 523649

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ زمان : ۸:۰۰

به حق چیزهای نشنیده و ندیده

مجله اینترنتی تازه‌های جهان : به حق چیزهای نشنیده و ندیده ، خیلی رو می‌خواهد که آدم به طور غیرقانونی و تقلبی لباس مأموران پلیس را برطرف کند و با این لباس مقدس نه تنها دست به سرقت بزند، بلکه مردم بیچاره را مورد ضرب و شتم هم قرار بدهد. قبل از اینکه ماجرا را برایتان شرح […]

مجله اینترنتی تازه‌های جهان : به حق چیزهای نشنیده و ندیده ، خیلی رو می‌خواهد که آدم به طور غیرقانونی و تقلبی لباس مأموران پلیس را برطرف کند و با این لباس مقدس نه تنها دست به سرقت بزند، بلکه مردم بیچاره را مورد ضرب و شتم هم قرار بدهد.

قبل از اینکه ماجرا را برایتان شرح بدهیم، تذکر این نکته ضروری است که همیشه باید از کسانی که خود را مأمور معرفی می‌کنند، کارت شناسایی طلب کنیم و با این کار مانع از سوءاستفاده افراد خلاف‌کار شویم. اما ماجرا از این قرار است ۴ سارق حرفه‌ای با معرفی خود به عنوان مأمور مبادرت به ضرب و شتم مردم می‌کردند و اموال و خودروهای آنها را به سرقت می‌بردند. در آخرین سرقت ۲ نفر از آنها دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

جوان دانشجویی با مراجعه به کلانتری طی شکایتی عنوان کرد در ساعت ۱ بامداد در حالی که می‌خواست به خانه‌اش برود، خودرو او از سوی ۴ نفر متوقف می‌شود. این افراد که خود را مأمور معرفی می‌کنند، پس از آنکه وی را مورد ضرب و جرح قرار می‌دهند، پول‌ها و خودرو او را به سرقت می‌برند.

در حالی که تحلیل در این مورد از ادامه داشت، دختر دانشجویی با مراجعه به یکی دیگر از کلانتری‌ها عنوان کرد که خودروی سمند وی توسط ۴ نفر که خود را مأمور معرفی می‌کردند به سرقت رفته است. با افزایش شکایت‌هایی از این قبیل قاضی پرونده دستور داد اداره آگاهی اقدامات لازم را برای دستگیری متهمان انجام دهد.

چهره هر ۴ نفر توسط شاکیان در واحد تشخیص هویت آگاهی ترسیم شد و مشخص گردید که آنها از مجرمان حرفه‌ای هستند. سپس در مرحله بعدی مشخصات خودروهای مسروقه در اختیار واحدهای انتظامی قرار گرفت.

شکایت‌ها مدام افزایش پیدا می‌کرد تا اینکه مأموران آگاهی تهران در هنگام گشت زنی در منطقه دولت‌آباد با مشاهده یکی از خودروهای مسروقه آن را متوقف کردند و بدین ترتیب ۲ تن از مأموران قلابی دستگیر شدند. متهمان در بازجویی‌های اولیه به سرقت چندین دستگاه خودرو و زورگیری اعتراف کردند و روانه زندان شدند. تحقیق و جستجو در خصوص ۲ متهم دیگر ادامه دارد.

باز هم به حق چیزهای نشنیده و ندیده !

ارسال دیدگاه