کد خبر : 3991

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴ زمان : ۸:۳۱

بهترین سن بارداری

همشهری آنلاین: رییس هفتمین کنگره بهداشت باروری و ناباروری، بهترین سن زنان برای باروری را ۲۰ تا ۳۵ سال بیان کرد و گفت: سن باروری از ۴۰ سالگی به بعد خطرات زیادی برای مادر و جنین دارد. به گزارش ايرنا، دکتر ربابه طاهرخانی در حاشیه هفتمین کنگره بهداشت باروری و ناباوری در دانشگاه شهیدبهشتی، افزود: […]

همشهری آنلاین: رییس هفتمین کنگره بهداشت باروری و ناباروری، بهترین سن زنان برای باروری را ۲۰ تا ۳۵ سال بیان کرد و گفت: سن باروری از ۴۰ سالگی به بعد خطرات زیادی برای مادر و جنین دارد.

به گزارش ايرنا، دکتر ربابه طاهرخانی در حاشیه هفتمین کنگره بهداشت باروری و ناباوری در دانشگاه شهیدبهشتی، افزود: تامین، حفظ و ارتقای سطح سلامت مادران و نوزادان در خدمات بهداشتی جایگاه ویژه‌ای دارد که باید به عنوان نیارهای واقعی جامعه مورد توجه قرار گیرد.

رییس هفتمین کنگره بهداشت باروری و ناباروری با بیان اینکه با آموزش مراقبت‌های لازم به مادران می‌توان گام‌های موثری در کاهش مرگ و میر آنان و نوزادان داشت، اظهار داشت: در برنامه کاهش مرگ و میر مادران و نوزادان با افزایش دانش و توانایی ماماها و پزشکان می‌توان کیفیت بهداشت باروری را به سطح بالایی ارتقا داد.

ارسال دیدگاه