کد خبر : 531810

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ زمان : ۱۲:۰۰

بنزما از تیم ملی فرانسه اخراج شد

مسئولان تیم ملی فوتبال فرانسه «کریم بنزما» را در آستانه یورو ۲۰۱۶ از تیم ملی این کشور کنار گذاشتند. کریم بنزما مهاجم گلزن تیم ملی فرانسه به دلیل باج خواهی و دست داشتن در پرونده غیراخلاقی از متئو والبوئنا حتی یک شبانه‌روز را در زندان گذراند و برای مقطعی در تیم رئال مادرید حضور نداشت، […]

مسئولان تیم ملی فوتبال فرانسه «کریم بنزما» را در آستانه یورو ۲۰۱۶ از تیم ملی این کشور کنار گذاشتند.

کریم بنزما مهاجم گلزن تیم ملی فرانسه به دلیل باج خواهی و دست داشتن در پرونده غیراخلاقی از متئو والبوئنا حتی یک شبانه‌روز را در زندان گذراند و برای مقطعی در تیم رئال مادرید حضور نداشت، هرچند او موقتا بی گناه شناخته شد و عنوان کرد قصد چنین کاری را نداشته، ولی پس از اظهار نظر مقامات سیاسی فرانسوی مبنی بر اخراج این بازیکن از تیم ملی فوتبال این کشور در نهایت بنزما از طرف مسئولان فدراسیون فوتبال فرانسه اخراج شد.

دیلی میل ضمن اعلام این خبر همچنین اشاره کرده است که فرانسه میزبان یورو ۲۰۱۶ است و تا دو ماه آینده هیچ دیداری نخواهد داشت و ممکن است تا آن زمان با میانجی‌گری مسئولان فوتبالی از جمله زین الدین زیدان که از طرفداران بنزما محسوب می‌شود این بازیکن به ترکیب خروس‌ها بازگردد.

او چندی پیش در گفت‌وگو با تلویزیون فرانسه عنوان کرده بود می خواهد با قدرت در یورو ۲۰۱۶ همراه این کشور باشد. باید منتظر بمانیم و ببینیم بنزما در یورو ۲۰۱۶ در تیم ملی فرانسه حضور خواهد داشت یا خیر؟

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )
ارسال دیدگاه