کد خبر : 527413

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹ زمان : ۱۸:۰۰

بمباران شدید مواضع «جیش‌الفتح» از سوی جنگنده‌های روسیه

شبکه المیادین در خبری اعلام کرد،جنگنده‌های روسیه، ۳۰ مرتبه مواضع تروریست‌های «جیش‌الفتح» وابسته به ترکیه و قطر را بمباران کردند. بنا به این گزارش، هواپیماهای سوخوی روسیه پایگاههای جیش‌الفتح را در مناطق حومه «جسر الشغور»، «حماه» و «جبل الزاویه» بمباران کرده‌اند. دولت روسیه از روز گذشته با تأیید پارلمان این کشور، حملات هوایی علیه تروریست‌های […]

شبکه المیادین در خبری اعلام کرد،جنگنده‌های روسیه، ۳۰ مرتبه مواضع تروریست‌های «جیش‌الفتح» وابسته به ترکیه و قطر را بمباران کردند.

بنا به این گزارش، هواپیماهای سوخوی روسیه پایگاههای جیش‌الفتح را در مناطق حومه «جسر الشغور»، «حماه» و «جبل الزاویه» بمباران کرده‌اند.

دولت روسیه از روز گذشته با تأیید پارلمان این کشور، حملات هوایی علیه تروریست‌های سرویه را آغاز کرده است.

پس از آغاز این حملات، رسانه‌ها اعلام کردند که «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه در نامه‌ای از روسیه خواستار حضور نظامی این کشور شده است.

کاخ کرملین نیز اعلام کرده است که تمامی حملات با هماهنگی ارتش سوریه صورت می‌گیرد و هزینه‌های آن نیز بر عهده مسکو است.

آغاز حمله هوایی روسیه علیه مواضع تروریست‌ها در سوریه، با واکنش شدید عربستان مواجه شده و وزارت خارجه این کشور از مسکو خواسته است تا حملات را متوقف کند.

بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی در واکنش به عصبانیت عربستان از حملات هوایی روسیه، این حالت سعودی‌ها را مبین این دانسته‌اند که حملات هوایی روسیه موفقیت‌آمیز و علیه تررویست‌ها انجاممی‌گیرد.

منبع : خبرگزاری فارس
ارسال دیدگاه