کد خبر : 528075

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹ زمان : ۱۸:۰۰

بعد از میناوند این بار علی پروین سوژه ۲۰:۳۰ شد

شب گذشته برنامه خارج از گود ۲۰:۳۰ فیلمی از مهرداد میناوند پخش کرد که صدای علی پروین را تقلید می کرد.این فیلم با واکنش میناوند روبرو شد و او در تماسی از علی پروین عذر خواهی کرد.این بار اولی نبود که میناوند صدای علی پروین را تقلید می کرد،او حتی یک بار با خانه علی […]

شب گذشته برنامه خارج از گود ۲۰:۳۰ فیلمی از مهرداد میناوند پخش کرد که صدای علی پروین را تقلید می کرد.این فیلم با واکنش میناوند روبرو شد و او در تماسی از علی پروین عذر خواهی کرد.این بار اولی نبود که میناوند صدای علی پروین را تقلید می کرد،او حتی یک بار با خانه علی پروین تماس می گیرد و با صدای خودش به او می گوید گوشی را به محمد بده، پروین هم محمد را صدا می کند و می گوید بیا بابات کارت داره! این خاطره هنوز برای پروین سندی است که بگوید میناوند خیلی خوب صدایش را تقلید می کند.

حالا خبرنگار برنامه ۲۰:۳۰ به سراغ علی پروین رفته و با او صحبت کرد.حال باید دید پروین چه واکنشی به پخش این ویدئو(تقلید مهرداد میناوند) نشان می دهد. مصاحبه ۲۰:۳۰ با پروین امشب(یکشنبه) از شبکه سیما پخش خواهد شد. این تصویر را علی پروین در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

.

15 10 11 172543photo 2015 10 11 17 12 16 بعد از میناوند این بار علی پروین سوژه ۲۰:۳۰ شد

ارسال دیدگاه