کد خبر : 4626

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵ زمان : ۶:۴۵

بسته بندی کفش خودش را تبلیغ می‌کند

یك شركت سازنده كفش به نام «Pikkpack» كار خود را با یك قطعه مسطح چرم شروع می‌كند كه فرد می‌تواند با سوار كردن كفش فقط به وسیله یك بند، از محصولی D 3 لذت ببرد. یك تكه چرم عالی بدون استفاده با طراحی منحصر به فرد استفاده از حد اقل ماده اولیه را تبلیغ می‌كند. […]

یك شركت سازنده كفش به نام «Pikkpack» كار خود را با یك قطعه مسطح چرم شروع می‌كند كه فرد می‌تواند با سوار كردن كفش فقط به وسیله یك بند، از محصولی D 3 لذت ببرد. یك تكه چرم عالی بدون استفاده با طراحی منحصر به فرد استفاده از حد اقل ماده اولیه را تبلیغ می‌كند. حین سفر ما نیاز به یك جفت كفش بسیار راحت و بادوام داریم كه فضای زیادی را اشغال نكند. برای كسانی كه با وجود علاقه به حمل بار سبك خواستار آوردن لباس‌های زیبا با خود به سفر نیز هستند، Pikkpack یك انتخاب عالی است.

14238822783 بسته بندی کفش خودش را تبلیغ می‌کند

این كفش با بسته‌بندی مسطح حین سفر به درد می‌خورد. وزن كل كیت كه شامل یک جفت كفشPikkpack، دو جفت بند كفش و یك راهنما برای دوختن آنها روی كفش می‌شود، كمتر از ۳۰۰ گرم است. شركت، كفش‌های مسطح را در یك كیسه برزنتی كفش می‌گذارد و آن را برای شما ارسال خواهد كرد. پس از سوار كردن كفش‌ها، كیسه برزنتی هنوز برای حمل Pikkpack شما عالی است. این بسته‌بندی مسطح و مقرون به صرفه در روند توزیع محصول بیش از پیش به حفظ محیط زیست توجه می‌كند.

ارسال دیدگاه