کد خبر : 524747

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷ زمان : ۲۰:۰۰

برخورد با آقازاده‌ها زمینه اعتماد و اعتقاد مردم به نظام را دوچندان می‌کند

حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در اصفهان، پیرامون احکام صادره شده از سوی قوه‌قضاییه برای مهدی هاشمی و همچنین برخی از دانه ‌درشت‌های قدرت و ثروت در روزهای اخیر، گفت: لازم می‌دانم قبل از هر بیانی از دستگاه قضایی کشور که قاطعانه این احکام را اجرا کرد، تشکر کنم. وی بیان کرد: […]

حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در اصفهان، پیرامون احکام صادره شده از سوی قوه‌قضاییه برای مهدی هاشمی و همچنین برخی از دانه ‌درشت‌های قدرت و ثروت در روزهای اخیر، گفت: لازم می‌دانم قبل از هر بیانی از دستگاه قضایی کشور که قاطعانه این احکام را اجرا کرد، تشکر کنم.

وی بیان کرد: ملت ایران قطعا از صدور حکم مهدی هاشمی و دیگر احکام مرتبط با دانه درشت‌‌های سیاسی و اقتصادی که با قاطعیت و بدون توجه به ضوابط صادر می‌شود خشنود خواهند شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان ادامه داد: خشنودی مردم از صدور و اجرای چنین احکامی از آن بابت است که اطمینان می‌یابند عده‌ای که خود را در امنیت کامل دانسته و هر کار و تخلفی را انجام می‌دهند نیز هرگز در امان نبوده و مصونیت ندارند.

وی عنوان کرد: چنین برخوردها و صدور احکامی از سوی قوه قضاییه در برابر متخلفین چه در بحث مهدی هاشمی و چه احکامی که پیش از این پیرامون اختلاس‌گران صادر شده است، نشان از اقتدار و صلابت قوه قضاییه دارد.

موسوی لارگانی با ابراز گله‌مندی از رفتار و گفتار خانواده هاشمی رفسنجانی پس از اعلام و صدور حکم فرزندشان، گفت: بیان چنین سخنان و مواضعی علیه دستگاه قضایی آن هم از زبان خانواده کسی که خود روزی قانون‌گذار و رئیس قوه مجریه بوده قابل قبول نیست.

وی تاکید کرد: انتظار بر این بود که هاشمی رفسنجانی با کمال صبوری در برابر حکم صادر شده از سوی قوه قضاییه تمکین کند، چرا که ما همگی پرورش یافته مکتبی هستیم که سرآمد آن مولای متقیان امام علی (ع) بود که در برابر حکم قاضی که رای بر عدم دزدیده شدن زره او داد، تمکین کرد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس افزود: معتقدم قوه قضاییه نباید هیچ ملاحظه‌ای در برابر افراد و اشخاص داشته باشد، اگر حکم امثال مهدی هاشمی صادر و اجرا شود و مردم بدانند که نظام با دانه درشت‌ها برخورد می‌کند، هم اعتماد و هم اعتقادشان به نظام و قوه قضاییه دوچندان می‌شود.

وی در پایان در توضیح اینکه دستاورد صدور چنین حکم‌هایی در عرصه بین‌المللی چیست، ابراز کرد: قطعا صدور و  اجرای چنین حکم‌هایی جایگاه نظام ما را در عرصه بین‌المللی رفیع‌تر می‌‌کند.

منبع : خبرگزاری فارس
ارسال دیدگاه