کد خبر : 2107

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۴ زمان : ۷:۰۰

برتری‌های سرفیس پرو ۳ مایکروسافت نسبت به تبلت‌های رایج بازار

سرفیس پرو ۳ موفق‌ترین تبلت ویندوزی حال حاضر بازار به شمار می‌رود و از جنبه‌های مختلف بهترین جایگزین لپ‌تاپ نیز محسوب می‌شود. در این ویدیو آموزشی از زومیت به معرفی برخی از برتری‌های سرفیس پرو در مقایسه با تبلت‌های اندرویدی و آیپدها می‌پردازیم. با وجود اینکه تبلت ۱۲ اینچی سرفیس پرو ۳ مایکروسافت به سخت‌افزار […]

سرفیس پرو ۳ موفق‌ترین تبلت ویندوزی حال حاضر بازار به شمار می‌رود و از جنبه‌های مختلف بهترین جایگزین لپ‌تاپ نیز محسوب می‌شود. در این ویدیو آموزشی از زومیت به معرفی برخی از برتری‌های سرفیس پرو در مقایسه با تبلت‌های اندرویدی و آیپدها می‌پردازیم.

با وجود اینکه تبلت ۱۲ اینچی سرفیس پرو ۳ مایکروسافت به سخت‌افزار مشابه اولترابوک‌ها مجهز شده است اما تنها ۸۰۰ گرم وزن دارد. این تبلت علاوه بر اجرای اپلیکیشن‌ها و بازی‌های محیط مترو، قادر است همچون لپ‌تاپ‌های ویندوزی، تمام نرم‌افزارهای سنتی تحت محیط دسکتاپ را نیز اجرا کند.

پیش از این ویدیو اختصاصی زومیت از بررسی سرفیس پرو ۳ را تماشا کردید و حالا قصد داریم در این ویدیو، به معرفی برخی از توانایی‌های سرفیس پرو در مقایسه با رقبای اندرویدی آن بپردازیم:

تبلت سرفیس ۳ توسط «امتداد پارسه» در اختیار زومیت قرار گرفت.

دانلود رزولوشن ۴۸۰p از آپارات | تماشا در یوتیوب ۷۲۰p | دانلود ویدیو ۷۲۰p از مگا

ارسال دیدگاه