کد خبر : 1798

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ زمان : ۷:۰۰

برای کاهش وزن به خواستگاری بروید

خانمهای امروزی راههای دارویی و درمانی زیادی ( و واقعاً زیادی!) برای کاهش وزن و وزن اضافه خود تا رسیدن به وزن مطلوب و استانداردکردن اندام سراغ دارند. غافل از دو نکته اساسی در خلقت: نکته اول : اصولاً بعضی‌ها اگر آب هم بخورند گوشت می‌شود. تبصره : در مورد آبگوشت قضیه مضاعف خواهدشد. نکته […]

خانمهای امروزی راههای دارویی و درمانی زیادی ( و واقعاً زیادی!) برای کاهش وزن و وزن اضافه خود تا رسیدن به وزن مطلوب و استانداردکردن اندام سراغ دارند. غافل از دو نکته اساسی در خلقت:

نکته اول : اصولاً بعضی‌ها اگر آب هم بخورند گوشت می‌شود.

تبصره : در مورد آبگوشت قضیه مضاعف خواهدشد.

نکته دوم : اصولا بعضی ها اگر گوشت هم بخورد آب می‌شود.

تبصره : برای این قبیل افراد که استعداد چاقی ندارند، همان خوردن آب یعنی نصف آبگوشت کافی می‌نماید. الباقی حرام کردن گوشت و هدردادن وقت است.

عزیزان ایتالیایی اخیراً به این نتیجه رسیده اند که خواستگاری رفتن هم یک روش خوب برای کاهش وزن است. انسان با خوردن شکلات، شیرینی، و سایر هیدروکربن‌ها احساس رضایت می‌کند، اما زمانی که در التهاب خواستگاری به سر می‌برد، این حالت رضایت به صورت ناخودآگاه احساس می‌شود و به همین دلیل دیگر نیاز به شکلات و شیرینی ندارد.

تذکر تاریخی : ایرانی‌ها بسیار پیشتر از ایتالیایی ها به کشف این مهم، نائل آمده‌اند. آنها با تراشیدن انواع موانع و بالابردن مخارج ازدواج و لوازم آن، کاری کرده اند که حتی اسم یک خواستگار هم که به میان می‌آید، غالباً نصف گوشت تن افراد ذی‌نفع آب می‌شود. نصف دیگرش هم می‌ماند برای خود روز خواستگاری.

ارسال دیدگاه