کد خبر : 530765

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶ زمان : ۱۰:۰۰

برانکو به کمپین «من کتاب می‌خوانم» پیوست

برانکو ایوانکویچ با تأکید بر اهمیت و ضرورت مطالعه، عضو پویش ملی «من کتاب می خوانم» شد. «من کتاب می خوانم» پویش ملی است که رادیو ایران اقدام به برگزاری آن کرده است؛ در این کمپین از مردم و همه علاقمندان کتاب و کتاب‌خوانی خواسته شده، یک صفحه از کتاب مورد نظر خود را در […]

برانکو ایوانکوویچ1 برانکو به کمپین «من کتاب می‌خوانم» پیوست

برانکو ایوانکویچ با تأکید بر اهمیت و ضرورت مطالعه، عضو پویش ملی «من کتاب می خوانم» شد.

«من کتاب می خوانم» پویش ملی است که رادیو ایران اقدام به برگزاری آن کرده است؛ در این کمپین از مردم و همه علاقمندان کتاب و کتاب‌خوانی خواسته شده، یک صفحه از کتاب مورد نظر خود را در قالب یک فایل صوتی به رادیو ایران ارسال کنند.

تا به حال شخصیت‌ها و چهره‌های ورزشی و اجتماعی، علمی، فرهنگی، هنری و…، به شکلی رسمی حمایت خود را از این طرح ملی اعلام کرده‌اند. برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم پرسپولیس یکی از کسانی است که اخیرا به این پویش پیوسته است.

وی در گفت‌وگویی اختصاصی توضیحات خود را در این‌باره اینگونه بیان می‌کند: از طریق کمپین ملی رادیو ایران مردم و تمامی اقشار را به مطالعه و کتاب‌خوانی فرا می‌خوانم؛ یقین دارم با مطالعه می‌توانیم به اهداف‌مان دست پیدا کنیم.

براساس این گزارش، شنوندگان و مخاطبان رادیو ایران می‌توانند یک صفحه از کتاب مورد علاقه خود را بخوانند وفایل صوتی خود را به نشانی سایت رادیو ایران www.radioiran.ir و کانال تلگرام:@radioiranir ارسال کنند.

ارسال دیدگاه