کد خبر : 4681

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ زمان : ۸:۱۰

برانکو امروز پرسپوليسی می‌شود؟

در حالي که باشگاه پرسپوليس مدتي پيش قراردادي ۲ ساله با حميد درخشان بسته بود، مذاکراتي موازي با برانکو ايوانکوويچ، سرمربي سابق تيم ملي فوتبال ايران انجام داده و به توافقات اوليه هم رسيده است. نژادفلاح که سرپرستي قائم​مقامي پرسپوليس را بر عهده گرفت، ظاهرا در اين مذاکرات نقش دارد.  برانکو ايوانکوويچ امروز با مسئولان […]

در حالي که باشگاه پرسپوليس مدتي پيش قراردادي ۲ ساله با حميد درخشان بسته بود، مذاکراتي موازي با برانکو ايوانکوويچ، سرمربي سابق تيم ملي فوتبال ايران انجام داده و به توافقات اوليه هم رسيده است. نژادفلاح که سرپرستي قائم​مقامي پرسپوليس را بر عهده گرفت، ظاهرا در اين مذاکرات نقش دارد.
 برانکو ايوانکوويچ امروز با مسئولان پرسپوليس در ترکيه ديداري خواهد داشت و به احتمال فراوان به توافق نهايي با اين تيم مي‌رسد؛ چراکه مشکل مالياتي او هم حل شده و قرار است ماليات وي در زمان تصدي‌گري مربيگري‌اش در تيم ملي ايران را هم سرخ‌پوشان تهران پرداخت کنند. يک نکته جالب ديگر در اين ماجرا آنجايي است که برانکو ايوانکوويچ که رابطه خوبي با رسانه‌ها داشته پاسخگوي سوالاتي که از او مي‌شود، نيست و همين امر شائبه حضور او در پرسپوليس را تقويت مي‌کند. پيرو شايعات مربوط به مذاکره مسئولان باشگاه پرسپوليس با برانکو ايوانکوويچ، سرمربي سابق تيم ملي براي هدايت سرخ‌پوشان شنيده مي‌شود اين مربي کروات ۲ شرط اصلي براي پذيرفتن پيشنهاد پرسپوليس دارد.
 برانکو گويا پس از دريافت پيشنهاد پرسپوليس و انجام صحبت‌هاي ابتدايي ۲ شرط براي ادامه مذاکرات و پذيرفتن هدايت اين تيم قرار داده است. بر اساس شنيده‌ها سرمربي سابق تيم ملي خواهان عقد قرارداد ۳ ساله با پرسپوليس و جذب بازيکناني چون سيدجلال حسيني، مدافع سابق سرخ‌پوشان است.
هاشميان، کريمي و يا مهدوي‌کيا دستياران احتمالي برانکو همچنين شنيده مي‌شود ۳ گزينه براي دستياري برانکو در تيم پرسپوليس مطرح شده است. ظاهرا گفته مي‌شود که مديران باشگاه پرسپوليس به برانکو اعلام کرده‌اند با توجه به اين‌که مدت‌هاست از فوتبال ايران دور بوده بايد يک دستيار ايراني براي خود در پرسپوليس انتخاب کند. گفته مي‌شود مديران پرسپوليس از بين وحيد هاشميان، علي کريمي و يا مهدي مهدوي‌کيا يکي را به عنوان مربي در کنار برانکو در کادر فني پرسپوليس به او پيشنهاد داده​اند.۸۸
منبع: ایسنا
ارسال دیدگاه