کد خبر : 407184

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۲ زمان : ۹:۰۸

برادرش را کشت و سه روز کنارش خوابید

زن سالخورده ای مضطرب و هراسان به کلانتری فیرین مراجعه کرد و گفت : سه روز قبل همراه دخترم برای شرکت در یک مهمانی، خانه را ترک کردیم و دو پسرم در خانه ماندند. صبح امروز وقتی به خانه بازگشتم، متوجه شدم پسر کوچکم مسعود به طرز مرموزی ناپدید شده است و پسر بزرگم نیز […]

زن سالخورده ای مضطرب و هراسان به کلانتری فیرین مراجعه کرد و گفت : سه روز قبل همراه دخترم برای شرکت در یک مهمانی، خانه را ترک کردیم و دو پسرم در خانه ماندند. صبح امروز وقتی به خانه بازگشتم، متوجه شدم پسر کوچکم مسعود به طرز مرموزی ناپدید شده است و پسر بزرگم نیز هیچ اطلاعی از او ندارد.

پرونده به اداره آگاهی ورامین ارجاع شد و مأموران با تحقیقاتی که انجام دادند پی بردند جوان ناپدید شده بارها به خاطر بروز اختلاف با برادرش مجید با او درگیر شده است.

در جریان بررسی های مأموران، کفش و لباسهای جوان ناپدید شده درحالی که در گوشه ای از خانه پنهان شده بود، پیدا شد. کجید تحت بازجویی قرار گرفت و وقتی مأموران با تناقض گویی های او واجه شدند، او را به صورت فنی و پلیسی مورد بازجویی قرار دادند. مجید ادعا می‌کرد برادرش مسعود سه روز قبل بعد از درگیری لفظی که با هم داشتند به حالت قهر خانه را ترک کرده است. مأموران که حدس می‌زدند مسعود از خانه خارج نشده است، دوباره همه جای خانه را بررسی کردند تا اینکه پس از کنارزدن تخت‌خوابها متوجه شدند خاک آن قسمت به تازگی جابجا شده است. آنها پس از یک متر حفاری با پیکر بی‌جان جوان روبرو شدند.

مجید وقتی متوجه فاش شدن رازش شد، لب به اعتراف گشود و گفت:

صبح روز حادثه وقتی مادر و خواهرم خانه را ترک کردند با مسعود درگیری پیدا کردم و ناگهان با کارد به سوی او حمله کردم و… سپس جسدش را در کف اتاق دفن کردم. برای اینکه راز این جنایت فاش نشود رخت‌خوابم را روی قبر برادرم انداختم و سه روز گذشته را همانجا خوابیدم.

متهم بلافاصله بازداشت شد و اکنون در انتظار محاکمه به سر می‌برد.

ارسال دیدگاه