کد خبر : 2208

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸ زمان : ۷:۰۰

با ایمیل، خبرنامه به سبک جدید

با ایمیل سرویس ارسال خبرنامه به سبکی کاملا جدید است، دراین روش خبرنامه با موضوعات دلخواه شما و بر اساس یک برنامه زمانبندی بر حسب سلیقه شما ارسال می گردد. با ایمیل در بخشی از معرفی سرویس خود می نویسد: ما دقیقا بر اساس سلیقه شما در بازه‌های روزانه و هفتگی، محتوای سرویس‌های محبوب فارسی […]

با ایمیل سرویس ارسال خبرنامه به سبکی کاملا جدید است، دراین روش خبرنامه با موضوعات دلخواه شما و بر اساس یک برنامه زمانبندی بر حسب سلیقه شما ارسال می گردد. با ایمیل در بخشی از معرفی سرویس خود می نویسد: ما دقیقا بر اساس سلیقه شما در بازه‌های روزانه و هفتگی، محتوای سرویس‌های محبوب فارسی زبان را برایتان ارسال می‌کنیم. مشترک باایمیل شوید تا بتوانید شکل جدیدی از خبرنامه‌های ایمیلی را به‌طور رایگان در صندوق ایمیل خود دریافت نمایید.

 

ایمیل یا همان نامه الکترونیکی از اولین رسانه های ارتباطی حوزه فناوری اطلاعات است و هم اکنون هم یکی از رسانه ای پرطرفدار، ارزان، ساده و سریع در این حوزه به شمار می رود، علی رغم رشد شبکه های اجتماعی متعدد بر بستر وب و تلفن همراه، هنوز نامه الکترونیک یا ایمیل یک وسیله ارتباطی کاملا مطئمن به شمار می رود.

اطلاع رسانی گروهی، گسترش ارتباطات ، تبلیغات و جذب مشتری، پشتیبانی خدمات تجاری، آموزش و.. هدف های دیگری است که ایمیل را از قالب یک نامه ساده خارج کرده است، سرویس های متعددی بر پایه این پتانسیل شکل گرفته اند و گاها با ترکیب یکدیگر استارتاپ های متعدد را پایه گذاری کرده اند. با ایمیل یکی از همین سرویس هاست که بر پایه ارسال خبرنامه خودکار و هدفمند راه اندازی شده است.

 

در این سرویس خدمات به دو بخش اشتراک رایگان و اشتراک ویژه دسته بندی شده که هر کدام امکانات سطح خود را دارا می باشد، کاربران در این سرویس با درنظر گرفتن موضوع، الویت زمانی و انتخاب محتوا می توانند نامه های دریافتی خود را شخصی سازی کنند.

 

آدرس با ایمیل: http://baaemail.com

 

منبع : مرجع کسب و کارهای اینترنتی

ارسال دیدگاه