کد خبر : 526796

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹ زمان : ۱۰:۰۰

بانوی ایرانی در کاخ سفید گل می‌کارد

“میشل اوباما،” همسر “باراک اوباما،” رئیس جمهور آمریکا، یک بانوی ایرانی را به عنوان مسئول رسیدگی به امور گل و گیاه کاخ سفید انتخاب کرد. “هدیه روشن غفاریان،” همراه با خانواده در سنین کودکی به آمریکا مهاجرت کرده بود و ۲۵ سال سابقه کار در حوزه گل و گیاه را در کارنامه دارد. “هدیه روشن” […]

“میشل اوباما،” همسر “باراک اوباما،” رئیس جمهور آمریکا، یک بانوی ایرانی را به عنوان مسئول رسیدگی به امور گل و گیاه کاخ سفید انتخاب کرد. “هدیه روشن غفاریان،” همراه با خانواده در سنین کودکی به آمریکا مهاجرت کرده بود و ۲۵ سال سابقه کار در حوزه گل و گیاه را در کارنامه دارد.

3584026 627 بانوی ایرانی در کاخ سفید گل می‌کارد

“هدیه روشن” ۲۵ سپتامبر (۳ مهر) در ضیافت شام “باراک اوباما” و “شی جین پینگ،” رئیس جمهور چین، مسئول تزئینات گل و گیاه این مراسم خواهد بود. سپس وی از ۱۸ اکتبر (۲۶ مهر) رسما کار خود را به عنوان باغبان ارشد کاخ سفید به شکل تمام وقت آغاز می‌کند.
بانوی ایرانی در ۲۵ سال گذشته تزئینات بیش از هزار مراسم بزرگ و رسمی را برعهده داشت. “میشل اوباما” در باره وی گفت: من و همسرم به دنبال بهره بردن از خلاقیت بالای خانم روشن در امور گل و گیاه هستیم. او می‌تواند مهمانی و مراسم‌ کاخ سفید را با استفاده از گل‌های خارق‌العاده خود زیباتر کند.

منبع : افکارخبر
ارسال دیدگاه