کد خبر : 3922

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲ زمان : ۸:۳۱

باز هم فوتبال، باز کارشکنی‌های صدا و سیما

شهرخبر: در حالي که اين روزها بازي‌هاي جام ملت‌هاي آسيا مورد توجه فوتبالدوستان ايراني است اما نحوه پخش مسابقات از سيما انتقاداتي را در پي داشت است. حذف تمامي صحنه‌هاي مربوط به هواداران، پخش مکرر يک صحنه آهسته، بي‌توجهي به حواشي قبل و بعد از بازي از جمله مسائلي است که فوتبالدوستان را آزرده کرده […]

شهرخبر: در حالي که اين روزها بازي‌هاي جام ملت‌هاي آسيا مورد توجه فوتبالدوستان ايراني است اما نحوه پخش مسابقات از سيما انتقاداتي را در پي داشت است. حذف تمامي صحنه‌هاي مربوط به هواداران، پخش مکرر يک صحنه آهسته، بي‌توجهي به حواشي قبل و بعد از بازي از جمله مسائلي است که فوتبالدوستان را آزرده کرده است.

درست در اين روزها، صفحات اجتماعي نزديک به شبکه عربي «بين‌اسپورت» اعلام کردند اين شبکه طي ماه‌هاي آينده يک شبکه فارسي زبان راه‌اندازي مي‌کند و دفتر آن هم در افغانستان افتتاح خواهد شد. با توجه به پتانسيل ضعيف فوتبال در کشور افغانستان، قطعا تمرکز براي افتتاح شبکه فارسي‌زبان، مخاطبان ورزش و فوتبال در ايران است. اين در حالي است که پخش مسابقات فوتبال با گزارشگران ايراني يکي از جذابيت‌هاي اين سال‌هاي صداوسيما بوده که حالا توسط يک کمپاني متمول عربي هدف گرفته شده است. آيا حالا سازمان صداوسيما، نيازهاي روز را بهتر درک خواهد کرد و اجازه نخواهد داد بيش از اين نگاه ايراني‌ها به ماهواره و دست‌پخت ديگران باشد؟ هرچه هست زنگ خطر در ورزش هم براي ما به صدا درآمده.

منبع: نود
ارسال دیدگاه