کد خبر : 532399

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ زمان : ۱۲:۰۰

بازی ناجوانمردانه دو بازیگر مشهور علیه اسلام

چند سالی است که مردم جهان از رسانه‌های رنگارنگ و متنوع، می‌شنوند: “حکومت اسلامی”، “جبهه النصره”، “انصارالشریعه”، “بوکوحرام” و… کلماتی که یادآور سربریدن‌ها، آتش زدن‌ها، تکه تکه کردن انسان‌ها، تجاوز به زنان، کشتن کودکان، حمله به بیمارستان ها و گورهای دسته جمعی هستند. به نوشته روزنامه گاردین تعداد ۱۶۰ فلش مموری سازمان های اطلاعاتی غرب […]

چند سالی است که مردم جهان از رسانه‌های رنگارنگ و متنوع، می‌شنوند: “حکومت اسلامی”، “جبهه النصره”، “انصارالشریعه”، “بوکوحرام” و…

کلماتی که یادآور سربریدن‌ها، آتش زدن‌ها، تکه تکه کردن انسان‌ها، تجاوز به زنان، کشتن کودکان، حمله به بیمارستان ها و گورهای دسته جمعی هستند.

به نوشته روزنامه گاردین تعداد ۱۶۰ فلش مموری سازمان های اطلاعاتی غرب جمع آوری کردند  که حاوی اطلاعات بسیار مهمی درباره گروهک تروریستی داعش است. ازجمله اسامی جنگجویان خارجی و رهبران آنها شبکه های مالی این گروه و انبوهی از اطلاعات دیگر که قبل از ورود این گروه به عراق در اخیار سازمان های اطلاعاتی قرار داده شده است و  بر اساس اعلان برخی از منابع رسانه های ترکیه سه هزار جنگجوی داعشی زیر نظر مستقیم اطلاعات ترکیه موسوم به میت آموزش و تجهیز شده اند و همچنین صد ها نفر از نیرو های تخصصی نظامی آمریکا در داخل سفارت آمریکا و اطراف آن به بهانه مقابله با داعش مستقر شده اند.

پرسش اساسی در این میان آن است که چرا چنین تروریست‌ها و آدم‌کشانی با نام اسلام و مسلمانی به جهانیان معرفی می‌شوند؟ آیا این‌ها حقیقتا مسلمانند؟ و آیا اسلام چنین است؟

.

606x340 270980 بازی ناجوانمردانه دو بازیگر مشهور علیه اسلام

.

رسانه‌های دنیا با کنار هم قرار دادن نام تروریست‌ها و اسلام و با نشان دادن تصاویر قاتلان به ظاهر مسلمان این فکر را به جهانیان تزریق می‌کنند که اسلام یعنی تروریست و جهاد یعنی کشتن انسان‌های بیگناه و مظلوم.

اما آیا جهاد در اسلام به این معناست یا به معنای ایستادن در مقابل ظالم و دفاع از مظلوم است؟

نکته مهم و کلیدی دیگر آن است که مسلمانان در میان معرکه‌ای قرار داده شده‌اند که دو بازیگر مشهور دارد: تروریست‌ها و رسانه‌ها.

تروریست‌ها با بمب و تفنگ و گلوله و چاقو مسلمانان را می‌کشند و آواره می‌کنند. رسانه‌های غربی تحت مدیریت مالکان صهیونیست، با ابزارهای خاص خود علیه مسلمانان تیتر می‌زنند و برنامه می‌سازند.

مرکز فعالیت‌های تروریست‌ها، دو کشور اسلامی سوریه و عراق است. تعداد غربی‌هایی که در این دو سال قربانی تروریست‌های داعش شدند کمتر از دویست نفر است اما صدها هزار مسلمان در این مدت، کشته، مجروح و آواره شدند.

مسلمانان که خود قربانی زخم داعشند، باید تهمت‌ها و اهانت‌های رسانه‌های غربی ـ صهیونیستی را هم تحمل کنند. سال گذشته در اقدامی تروریستی در دفتر مجله شارلی ابدو ۱۲نفر کشته شدند. مردم جهان، فردای آن روز با این تیتر برخی رسانه‌ها مواجه شدند: «مسلمانان، دوازده نفر را کشتند.»

حمله به اسلام عزیز یا بهتر بگویم ارزش های انسانی و بشریت با استفاده از غول رسانه های هالیوود در طول ده ها سال کارایی لازم برای جلوگیری گسترش اسلام در غرب و آمریکا را از دست داده است و به اعتراف منابع معتبر آمریکایی اروپا در سال ۲۰۵۰ چهره ای اسلامی به خود خواهد گرفت.

غرب باید برای جلوگیری از این نفوذ گسترده چاره بیاندیشد. صرف ساختن فیلم های ضد اسلامی کفایت نمیکند. سیستم سلطه جهانی باید حضور فیزیکی در کشورهای اسلامی داشته باشد تا با این طرح مدیریت خود را بر کشورهای اسلامی بیشتر کرده و برنامه های خود را عملی سازد. اما این حضور نیازمند به اجماع جهانی داشت. چه برنامه های بهتر از حمله‌ی ساختگی(۱۱ سپتامبر) در یک روز مهم بر قلب آمریکا مهد تمدن سلطه می توانست نظام استکبار را با اجماع جهانی همراه کند.

.

 

5063 بازی ناجوانمردانه دو بازیگر مشهور علیه اسلام

.

با این حمله ساختگی با هزینه خون هزاران انسان نظام سلطه بهانه حضور در منطقه خاورمیانه را پیدا کرد و در اقدامی نسجیده خون انسانهای بیگاه و غیرنظامی در افغانستان و عراق به زمین ریخت و میلیون ها نفر آواره شده و شیرازه این کشوره ها از هم پاشید.

برخی سیاسیون افراطی فرانسه در تجزیه و تحلیل ساختار داخلی اتحادیه اروپا و فرانسه به این نتیجه رسیدند که در سال ۲۰۲۲ نخستین رئیس جمهور مسلمان در انتخابات فرانسه وارد کاخ الیزه خواهد شد. همچنین در طول ۳ دهه آینده جمعیت مسلمانان مقیم اروپا با جمعیت مسیحیان این کشور برابری خواهد کرد.

بنابراین احساس سیاسیون افراطی اروپا این است که برای اخراج مسلمانان از کشورهای اروپایی مخصوصا فرانسه که بیشترین رقم مسلمانان مهاجر را دارد، باید دست به اقدامات جدی زد.

به همین دلیل برای اخراج مسلمانان از اروپا ماموریت و ایجاد بستر مناسب برای عملیاتی کردن اخراج مسلمانان از اروپا و فرانسه، به مجله شارلی ابدو واگذار شد و این مجله با انتشار کاریکاتورهایی علیه مقدسات اسلامی سعی کردند مسلمانان را وادار به عکس العمل انفعالی و توام با عصبانیت کنند و …

.

westernmedia بازی ناجوانمردانه دو بازیگر مشهور علیه اسلام

.

اسلام‌هراسی رسانه‌های غرب تا آنجا پیش می‌رود که بخش فارسی بی بی سی انگلیس به صراحت و آشکارا به اسلام و مسلمانان حمله می کند.

کارشناس شبکه بی بی سی فارسی می‌گوید: «اسلام باید تکلیف خود را با مفاهیم از قبیل آزادی انسانی و…. روشن کند، سر بریدن‌ها در اسلام وجود دارد، بحث‌های تروریستی همه جا به اسلام مرتبط می شود.»

و مسلمانان گرفتار در میان بازی دو بازیگر معروف؛ یعنی داعش و رسانه‌های غربی ـ صهیونیستی، برای رهایی خود و دینشان از این معرکه ساختگی و ناجوانمردانه تلاش می‌کنند.

منبع : جام نیوز
ارسال دیدگاه