کد خبر : 4650

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵ زمان : ۷:۰۹

بازیگران فعال در اینستاگرام

هر کدام از شبکه های اجتماعی با ویژگی ای منحصر به خودشان در بین کاربران فضای مجازی جا باز کرده اند. اینستاگرام هم از آن دست شبکه هایی بود که به علت امکان برقراری ارتباط با یک عکس ساده، خیلی زود کاربران زیادی را جذب و به یکی از پر کاربردترین شبکه های اجتماعی تبدیل […]

هر کدام از شبکه های اجتماعی با ویژگی ای منحصر به خودشان در بین کاربران فضای مجازی جا باز کرده اند. اینستاگرام هم از آن دست شبکه هایی بود که به علت امکان برقراری ارتباط با یک عکس ساده، خیلی زود کاربران زیادی را جذب و به یکی از پر کاربردترین شبکه های اجتماعی تبدیل شد. از همان ابتدا بازیگران زیادی به کاربران اینستاگرام پیوستند و حتی خیلی از افراد برای دنبال کردن اخبار و اتفاقات مربوط به بازیگران به عضویت این اپلیکیشن درآمدند تا بی واسطه و خیلی آسان با بازیگران مورد علاقه شان در ارتباط باشند. صفحات بازیگران هم مانند دیگر کاربران این اپلیکیشن ویژگی های مخصوص به خودش را دارد، اما ویژگی بارز این صفحات جذابیتی است که برای دیگران به همراه دارد و همین جذابیت صفحات بازیگران را به صفحاتی پر بازدید تبدیل می کند.

اگر از کاربران اینستاگرام باشید حتما تعدادی از این صفحات را دیده اید، اگر هم نه در اینجا شما را با فضای کلی صفحات بازیگران آشنا می کنیم. در ادامه از میان چهره های مطرح سینما و تلویزیون چند نفری را انتخاب کرده ایم تا نگاهی داشته باشیم برآنچه در صفحات آنها می گذرد. تنها ملاکمان برای انتخاب بازیگران بر اساس تعداد فالوور های بالایی است که در اینستاگرام داشته اند:

بهرام رادان: ۵۴۱ هزار فالوور / ۵۰ فالو/  ۵۶۷ پست
یکی از فعال ترین صفحات در اینستاگرام مربوط به بهرام رادان است، تعداد بالای پست ها و لایک هایی که برای هر پست گذاشته می شود نشان دهنده حضور پررنگ بهرام رادان و هوادارانش در اینستاگرام است.
در صفحاتی که بهرام رادان فالو کرده است همه چیز پیدا می شود، از صفحه مربوط به حیوانات گرفته تا صفحه خبری سی ان ان و برندهای معروف. در بین تصاویری که می گذارد خیلی سریع لایک بالایی را می گیرد و تقریبا در دو سه ساعت اول تعداد لایک های پست های او به ۱۸ هزار می رسد.
اکثر پست های بهرام رادان عکس هایی از خودش است که از کودکی تا حال او را شامل می شود. این عکس ها یا مربوط به تصاویری از فیلمهایی است که رادان بازی کرده و یا عکس های مربوط به اتفاقات روزمره زندگی.

الناز شاکردوست: ۷۴۹ هزار فالوور/ ۱ فالو / ۳۱۴ پست
شاکردوست از آن دست بازیگرانی است که در صفحه اینستاگرامش از هر موقعیتی عکس دارد و این عکس های جنجالی تا به حال چندین مرتبه برایش حاشیه ساز شده مانند عکس های مربوط به جشن تولدش و یا عکسی که در صفحه بچه پولدارها منتشر کرد که با واکنش های زیادی همراه بود.
با وجود تعداد پست ها و فالورهای بالا الناز شاکر دوست تنها یک فالو دارد که آن هم ظاهرا خواهرش الیکا شاکردوست است.

محمد رضا گلزار: ۵۱۷ هزار فالوور/ ۱۷ فالو/ ۲۹۵ پست 
تقریبا در تمام پست های صفحه گلزار تصویری از خودش به چشم می خورد. برخلاف سایر صفحات، گلزار علاوه بر عکس فیلم های زیادی هم به اشتراک گذاشته که یا مربوط به صحبت های خودش با مخاطبینش است یا مربوط به کنسرت هایی که در آنها حضور داشته.
تعداد قابل توجهی از صفحاتی که گلزار در اینستاگرام دنبال می کند مربوط به صفحات فانی است که توسط اشخاص دیگر ولی با عکس ها و اخبار مربوط به محمد رضا گلزار اداره می شود. چندتایی از صفحات هم مربوط به برند های شناخته شده و تعداد کمی هم از بازیگران است.

بهنوش طباطبایی: ۴۶۶ هزار فالوور/۱۳۲ فالو/ ۱۰۶  پست
پست های اصلی بهنوش طباطبایی عکس هایی است از حضورش در پشت صحنه های فیلم هایی که در آنها مشغول به کار بوده. طباطبایی هم یکی از صفحات فعال را دارد که با فاصله ای خیلی کم پست به اشتراک می گذارد.
صفحات فالو شده او را بازیگران، خوانندگان و تعدادی از صفحات خبری سینمایی شامل می شود.

مهناز افشار: ۶۶۰ هزار فالوور/ ۳۷ فالو/۲۵۳ پست
پست های مهناز افشار خیلی سریع استقبال می شود و تعدادی از پست های او در یک روز تا ۳۰ هزار لایک هم دارد.
عمده پست ها مربوط به عکس های شخصی در اتفاقات روزمره است؛ تعدادی واکنش نسبت به اتفاقات فرهنگی و هنری است (مانند حواشی فوت مرتضی پاشایی) و مانند دیگر بازیگران تعدادی هم مربوط به فیلم هایی که در آنها حضور داشته.
تعداد زیادی از صفحات دنبال کننده افشار مربوط به شعرا است مانند: سهراب سپهری، سیمین بهبهانی, فریدون مشیری و تعدادی هم صفحات فانی که به نام خودش راه اندازی شده. از صفحات هنرمندان تنها دو سه نفر  هستند که کتایون ریاحی یکی از آنهاست.

ترانه علیدوستی: ۳۱۵ هزار فالوور/ ۱۸ فالو/ ۱۱۲ پست
علیدوستی از جمله بازیگرانی است که عکس های زیادی از خودش در گریم های جدید به اشتراک می گذارد و اکثر پست های او یا مربوط به خودش است و یا دخترش حنا.
در بین صفحات دنبال کننده ترانه علیدوستی تعدادی از صفحات بازیگران دیده می شود و نکته جالب در صفحه او فالو کردن چند صفحه از صفحات منسوب به دکتر روحانی است.

رضا عطاران: ۲۲۵ هزار فالوور/۴۳ فالو/ ۵۲ پست
پشت صحنه فیلم ها، عکس های قدیمی و تصاویری مربوط به فیلم هایی که عطاران در آنها بازی کرده موضوع اصلی پست های او را تشکیل می دهد.
صفحات مربوط به بازیگران و خبرهای سینمایی، صفحاتی است که عطاران دنبال می کند. با وجود حضور کم در اینستاگرام و گذاشتن با فاصله پست اما صفحه رضا عطاران یکی از پر مخاطب ترین هاست.

بهاره رهنما ۳۳۱ هزار فالوور/ ۷۸۱ فالو/ ۵۶۹ پست
صفحه بهاره رهنما در اینستاگرام یکی از متنوع ترین صفحات بازیگران است که موضوعات زیادی در آن دیده می شود. این تنوع هم در پست ها وجود دارد و هم در صفحات فالو شده.
پست ها بیشتر مربوط به پشت صحنه فیلم ها و به خصوص تئاترهایی است که رهنما در آنها حضور داشته و صفحات فالو شده مربوط به تئاتر، ادبیات، هواداران، بازیگران و … می باشد. نکته ای که در صفحه مربوط به بهاره رهنما وجود دارد توجهی است که او نسبت به کامنت های پست هایش دارد و به تعدادی از آنها پاسخ می دهد.

مهران مدیری: ۲۳۵ هزار فالوور/ ۴ فالو/ ۶۰ پست
تمام پست های صفحه مدیری را عکس هایی از کارهای قدیمی و جدید او شامل می شود و فاصله میان هر پست تقریبا زیاد است.
مدیری با وجود تعداد فالوور بالا تنها  چهار صفحه مربوط به موسسه محک، رضا عطاران، بهرام رادان و اخبار هنرمندان را فالو کرده است.

سحر دولتشاهی: ۲۰۹ فالوور/ ۲۰ فالو/ ۸۸پست
پست های دولتشاهی عکس هایی از خودش در فیلم هایی است که بازی کرده و تعداد کمی هم مربوط به اتفاقات روزمره اوست اما خودش در همه عکس ها حضور دارد. صفحات فالو شده را بازیگران، خبرهای سینمایی و صفحه مربوط به فیلم ها شامل می شود.

دولتشاهی به تازگی به دلیل حضوری که در چند کار در جشنواره فیلم امسال داشت مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته.

 

بازیگران همیشه مورد توجه بوده اند و شبکه های اجتماعی به فرصتی برای توجه و ارتباط بیشتر بین بازیگران و هوادارن تبدیل شده که بعضی جریانات و اتفاقات مانند جشنواره فیلم فجر این توجه را دو چندان می کند. بازیگران در جشنواره فیلم فجر امسال در اینستاگرام بسیار فعال بودند و روزانه عکس های زیادی را از محل برگزاری جشنواره منتشر کردند که این موضوع مورد توجه تعداد زیادی از کاربران قرار گرفت.

 

ارسال دیدگاه