کد خبر : 529282

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ زمان : ۱۶:۰۰

بازیکن خارجی لیگ که فارسی فحش می‌دهد

طی یکی دو بازی اخیر تیم تهرانی در لیگ برتر، بازیکنان گله ای مشابه اما عجیب و غریب مطرح می کنند که باورش دشوار است اما بخاطر تکرار باید آن را جدی گرفت. دروازه بان خارجی که گفته می شود به زبان فارسی فحاشی می کند، گلر تیم خصوصی شده راه‌آهن است که امروز در […]

طی یکی دو بازی اخیر تیم تهرانی در لیگ برتر، بازیکنان گله ای مشابه اما عجیب و غریب مطرح می کنند که باورش دشوار است اما بخاطر تکرار باید آن را جدی گرفت.

دروازه بان خارجی که گفته می شود به زبان فارسی فحاشی می کند، گلر تیم خصوصی شده راه‌آهن است که امروز در اصفهان مقابل ذوب آهن با چهارگل مغلوب شده است. وقتی خبرنگاران درباره صحت و سقم این موضوع با سرپرست تیم راه آهن همکلام شدند، او از بیخ و بن ماجرا را تکذیب می کند. منوچهری گفت:‌چنین چیزی صحت ندارد و اصلاً فحش‌های فارسی بلد نیست و اگر بلد باشد هم از چنین کلماتی هم استفاده نمی‌کند.

به هرحال این عضو باشگاه راه آهن نمی تواند مرجع مناسب و بی طرفی برای سنجش صحت این گلایه بازیکنان حریف باشد و شاید باید منتظر لب خوانی های خاص فردوسی پوردر برنامه ۹۰ باشیم.

در فوتبال ایران که روز به روز چارچوب های اخلاقی زیرپا گذاشته می شوند و حواشی عجیب و غریب زیادی به گوش می رسد، این یکی چندان شگفت آور نیست که یک بازیکن خارجی به محض ورود به لیگ ایران، چنین تعلیمات زشتی را بیاموزد هرچند اتهامی که به این گلر وارد شده، هنوز اثبات نشده است.

.

541481 376 بازیکن خارجی لیگ که فارسی فحش می‌دهد

منبع : تابناک
ارسال دیدگاه