کد خبر : 523514

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۴ زمان : ۱۳:۰۰

بازتاب گسترده تهدید توئیتری رهبر انقلاب در غرب

جام نیوز : روزنامه آمریکایی واشنگتن تایمز و همچنین یو اس ای تودی در گزارشی به پیام توئیتری رهبر انقلاب در روز گذشته، پرداختند که در عکسی صحبت های رهبر انقلاب به انگلیسی ترجمه شد که در آن هشدار مهمی به غربی ها به خصوص آمریکا داده شد. این روزنامه نوشت: «آیت الله علی خامنه […]

جام نیوز : روزنامه آمریکایی واشنگتن تایمز و همچنین یو اس ای تودی در گزارشی به پیام توئیتری رهبر انقلاب در روز گذشته، پرداختند که در عکسی صحبت های رهبر انقلاب به انگلیسی ترجمه شد که در آن هشدار مهمی به غربی ها به خصوص آمریکا داده شد.

این روزنامه نوشت: «آیت الله علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران در حساب انگلیسی زبان خود در شبکه اجتماعی توییتر عکس باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا را به گونه ای منتشر کرد که کلتی به سمت سر خود نشانه رفته و در حال خودکشی است.

در این عکس نامی از اوباما برده نشده، اما عکسی در سایه از مردی منتشر شده که شبیه اوباما است. این عکس شامل پرچم ایالات متحده آمریکا بر روی سینه مرد نیز هست و علاوه بر آن پرچم آمریکا در کنارش قرار گرفته است.»

این روزنامه در ادامه افزود: «در کنار عکس، ترجمه بخشی از سخنرانی آیت الله خامنه ای در روز ۱۸ ژوئیه جاری منتشر شده که گفته بود «(رئیس جمهور آمریکا) گفته می‌تواند ارتش ایران را نابود کند… ما از هیچ جنگی استقبال نمی‌کنیم اما …»

جواب این اما… عکسی بود که در زیر این پیام منتشر شده و آن خودکشی اوباما است. این عکس دو بار در حساب توییتر انگلیسی زبان رهبر ایران منتشر شده است.

علاوه بر این روزنامه ها، بسیاری از سایت های داخلی آمریکا نیز این خبر را در خروجی های خود قرار دادند.

.

 

.

01(26) بازتاب گسترده تهدید توئیتری رهبر انقلاب در غرب

ارسال دیدگاه