کد خبر : 523707

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷ زمان : ۸:۰۴

این یک جک خنده دار نیست، واقعیت دارد

مجله اینترنتی تازه های جهان : هیچ فکر کرده اید که اگر زن و شوهری هر دو وسواس داشته باشند چه اتفاقی ممکن است رخ دهد؟ پس این ماجرا را بخوانید تا نمونه ای خنده دار از این دست را تجربه کنید : مارکوس براندون ۳۸ ساله و همسر ۳۳ ساله اش ماری تصمیم گرفتند […]

مجله اینترنتی تازه های جهان : هیچ فکر کرده اید که اگر زن و شوهری هر دو وسواس داشته باشند چه اتفاقی ممکن است رخ دهد؟ پس این ماجرا را بخوانید تا نمونه ای خنده دار از این دست را تجربه کنید :

مارکوس براندون ۳۸ ساله و همسر ۳۳ ساله اش ماری تصمیم گرفتند یک اتومبیل شیک خریداری کنند.

آنها در انتخاب همه چیز وسواس به خرج می‌دادند، چه برسد به اتومبیل که قیمتش هم زیاد بود. به هر حال با مراجعه به نمایشگاهی در شهر جکسون ایالت تنسی آنها از الدزموبیل ۹۴ خوششان آمد و مسئول نمایشگاه اتومبیل هم از زن و شوهر جوان خواست مدارکشان را تحویل دهند و برای آزمایش اتومبیل تا هر جا که دلشان خواست، بروند.

مارکوس و ماری وسواسی هم در نهایت خوشحالی، سوار اتومبیل انتخابی‌شان شدند و چون صاحب نمایشگاه گفته بود تا هرجا که دلشان می‌خواهد بروند و اتومبیل را امتحان کنند، آنها هم به مدت ۱۷ روز مسیری حدود ۱۶۰۰ کیلومتر را با آن اتومبیل طی کردند تا بالاخره در چارلزباد ایالت نیومکزیکو توسط پلیس متوقف و بازداشت شدند.

آنها به جرم سرقت اتومبیل روانه دادگاه شدند و در آنجا گفتند که می‌خواستند با وسواس هرچه تمام تر با زیر و بم اتومبیل آشنایی پیدا کنند و به همین دلیل ۱۶۰۰ کیلومتر آن طرف تر رفتند و حالا حاضرند این اتومبیل را بخرند.

ارسال دیدگاه