کد خبر : 530294

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۳۰ زمان : ۱۰:۱۷

این گوشی را ببینید

گلدجینی از نام های شناخته در زمینه تبدیل گوشی های هوشمند استاندارد به نمونه هایی گران قیمت و لوکس است. این شرکت طی جدیدترین پروژه خود به سراغ سامسونگ گلکسی اس۶ اج رفته و با استفاده از طلای ۲۴ عیار در ساخت بدنه، دو مدل گلکسی اس۶ اج اسکریپتو و گلکسی اس۶ استارداست را معرفی […]

گلدجینی از نام های شناخته در زمینه تبدیل گوشی های هوشمند استاندارد به نمونه هایی گران قیمت و لوکس است. این شرکت طی جدیدترین پروژه خود به سراغ سامسونگ گلکسی اس۶ اج رفته و با استفاده از طلای ۲۴ عیار در ساخت بدنه، دو مدل گلکسی اس۶ اج اسکریپتو و گلکسی اس۶ استارداست را معرفی کرده است.

به گزارش “گروه علم و فناوری” عصرایران، گلکسی اس۶ اج اسکریپتو با الهام از فلزکاری باستانی دوران بیزانس شکل گرفته است. روی بدنه این گوشی هوشمند که از جنس طلای ۲۴ عیار است الگوی ملیله ای زرق و برق دار دیده می شود. این نسخه ویژه از گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی ترکیبی منحصر به فرد از فناوری پیشرفته امروز با طراحی جاودان از گذشته است.

گلکسی اس۶ اج استارداست بدنه ای بافت دار از جنس طلای ۲۴ عیار دارد که ظاهری چشم نواز و آینده‌نگر از فناوری پیشرفته به آن بخشیده است.

هر دو تلفن هوشمند جدید گلدجینی آنلاک فکتوری هستند و از این رو به راحتی می توانید از هر سیم کارتی در آنها استفاده کنید. اسکریپتو و استارداست به صورت تولید محدود و تنها به تعداد ۹۹ دستگاه از هر کدام عرضه می شوند و با برچسب قیمت ۱,۷۶۴ پوند پیش فروش شده اند.

ارسال دیدگاه