کد خبر : 531683

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ زمان : ۲:۰۰

این هم برای والدین کودکان مبتلا به آلرژی

تربیت فرزند مبتلا به آلرژی آنافیلاکسی می‌تواند نگران کننده و دشوار باشد. آنافیلاکسی یک واکنش شدید و تهدید کننده به مواد آلرژن خاص مانند برخی مواد غذایی، داروها و نیش حشرات است. به گزارش پایگاه خبری سلامانه به نقل از healthguides، برخی مواقع این واکنش‌ها به قدری شدید است که ممکن است والدین ناچار به […]

مادر و فرزند این هم برای والدین کودکان مبتلا به آلرژی

تربیت فرزند مبتلا به آلرژی آنافیلاکسی می‌تواند نگران کننده و دشوار باشد. آنافیلاکسی یک واکنش شدید و تهدید کننده به مواد آلرژن خاص مانند برخی مواد غذایی، داروها و نیش حشرات است.
به گزارش پایگاه خبری سلامانه به نقل از healthguides، برخی مواقع این واکنش‌ها به قدری شدید است که ممکن است والدین ناچار به اقدامات اورژانس برای کودک خود کنند.
برخی راهنمایی‌های آسان و مناسب برای ایمن ماندن این کودکان پیشنهاد شده است. مثلاً آماده کردن یک جعبه از خوراکی‌های غیر آلرژی زا برای مدرسه. پخت و پز ایمن برای کودک و دور کردن او از فضاهای رستوران‌ها می‌تواند واکنش‌های آلرژیک را از او دور کند.
در میان گذاشتن این مشکل کودک با اولیای مدرسه راهی برای پیشگیری از واکنش‌های جدی آلرژیک است. در ضمن می‌توان لیستی ازخوراکی های آلرژی زا را در اختیار خود کودک قرار داد تا آگاهانه اقدام به خرید خوراکی‌هایی دور از چشم والدین کند.
ایمن نگه داشتن کودک مبتلا به آنافیلاکسی یک کار تیمی است و باید شامل اقداماتی در خانه، بیرون از خانه و مدرسه باشد.

ارسال دیدگاه