کد خبر : 4666

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵ زمان : ۸:۲۹

این عکس در تهران، جنجال به پا کرد

رخی رسانه‌های یمنی، نصب تصاویری از رهبر جنبش انصارالله یمن در خیابان‌های تهران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را بازتاب دادند. به گزارش کورنگ، پس از آنکه در مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بمن (امروز چهاشنبه) تصاویری از «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن، نصب شد، این اتفاق، بسرعت در رسانه‌های یمنی بازتاب یافت. […]

رخی رسانه‌های یمنی، نصب تصاویری از رهبر جنبش انصارالله یمن در خیابان‌های تهران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را بازتاب دادند.

به گزارش کورنگ، پس از آنکه در مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بمن (امروز چهاشنبه) تصاویری از «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن، نصب شد، این اتفاق، بسرعت در رسانه‌های یمنی بازتاب یافت.

435531 500 این عکس در تهران، جنجال به پا کرد
وبگاه خبری «یمن ۲۴» در خبری با انتشار تصویری از یک بنر بزرگ از تصویر عبدالملک الحوثی، نوشت: فعالان در فضای مجازی در شبکه اجتماعی فیس‌بوک تصاویری از خیابان‌های تهران، پایتخت ایران منتشر کردند که نشان می‌دهد، مقامات ایران به عبدالملک الحوثی به دلیل انقلابش در یمن تبریک گفتند.

این وبگاه یمنی همچنین مدعی شد که عبدالملک به تهران آمده است و نصب این تصاویر نشان می‌دهد که وی این روزها در تهران است (!).

همچنین وبگاه خبری «الصحافه نت» یمن، با پوشش این خبر، تصویری از یکی از بنرهایی که در تهران نصب شده است، به نمایش گذاشت.

همچنین «الیمن السعیدة» و «رصد ۲۴» از جمله دیگر سایت‌های یمنی هستند که این خبر را بازتاب دادند.

ارسال دیدگاه