کد خبر : 532514

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ زمان : ۱۰:۰۰

این سخن هاشمی هم مانند برخی خاطراتش تکذیب شد

معاون امنیتی وزریر کشور گفت: موضوع ورود برخی افراد برای بمب گذاری در سه نقطه از کشور صحت ندارد. حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضوع مطرح شده درباره ورود برخی افراد برای بمب گذاری در سه نقطه از کشور صحت ندارد. وی ادامه داد: در سال گذشته […]

هاشمی رفسنجانی1 این سخن هاشمی هم مانند برخی خاطراتش تکذیب شد

معاون امنیتی وزریر کشور گفت: موضوع ورود برخی افراد برای بمب گذاری در سه نقطه از کشور صحت ندارد.
حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضوع مطرح شده درباره ورود برخی افراد برای بمب گذاری در سه نقطه از کشور صحت ندارد.
وی ادامه داد: در سال گذشته برنامه ریزی کرده بودند که اقداماتی راانجام دهند ولی قبل از اقدام جلوی آنها گرفته شد.
ذوالفقاری ادامه داد: دشمنان یک سری اهدافی را تعیین کرده اند از آن سوی مرزها ولی قبل از وارد شدن عملیات آنها خنثی شد و تجهیزات آنها ضبط شد.
معاون امنیتی وزیر کشور گفت: از ابتدای امسال فقط دومورد تهدید وجود داشته است، در ایام اربعین تهدیداتی از آن سوی مرزها داشتیم.

اما ماجرای این شایعه چه بود؟
هاشمی رفسنجانی در همایش «وحدت حوزه و دانشگاه» که با حضور محققین، پژوهشگران، مسؤولین و معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد یادگار امام (ره) برگزار شده بود، گفت: اخیراً سه نفر از شرق کشور وارد شده اند که قصد داشتند در نماز جمعه، حرم امام رضا(ع) و حرم حضرت معصومه(س) بمبگذاری و مردم را به شهادت برسانند.
هاشمی با اشاره به سخنان این سه نفر، گفت: یک نفر را که برای توجیه عملیات در نماز جمعه آوردند، وقتی مردم را دید، گفته بود من که نیامدم مردم را بکشم، به من گفتند تو در آنجا نظامی‌ها را می‌کشی.
این سخنان هاشمی به مانند برخی از خاطرات او در مدتی کوتاه تکذیب شد.

منبع : سایت جهان نیوز
ارسال دیدگاه