کد خبر : 523664

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ زمان : ۱۳:۰۰

این خودکشی، تصنعی و ساختگی بود

مجله اینترنتی تازه های جهان : ۱ نفر با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و ادعا کرد که زن جوان همسایه خود را از چارچوب در حلق‌آویز کرده است. دقایقی بعد گروهی از مأموران به همراه قاضی نظری در محل حضور یافتند و با پیکر زن ۱۹ ساله ای به نام مریم که حلق‌آویز شده بود، […]

مجله اینترنتی تازه های جهان : ۱ نفر با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و ادعا کرد که زن جوان همسایه خود را از چارچوب در حلق‌آویز کرده است. دقایقی بعد گروهی از مأموران به همراه قاضی نظری در محل حضور یافتند و با پیکر زن ۱۹ ساله ای به نام مریم که حلق‌آویز شده بود، روبه‌رو شدند.

در بررسی‌های اولیه پی بردند که این حلق‌آویز شدن تصنعی و ساختگی است و خود مریم این کار را نکرده است؛ بلکه ابتدا دست و پایش با طناب بسته شده و بعد او را حلق آویز کرده‌اند. جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و پزشک تأیید کرد که مریم قبل از حلق‌آویز شدن به قتل رسیده است.

هم‌زمان با مرگ مریم شوهر وی جواد که معتاد است به طور مرموزی ناپدید شد. به همین دلیل مأموران تحقیقات و جستجوی خود را برای یافتن وی آغاز کردند و سرانجام جواد را که در خانه برادرش پنهان شده بود، دستگیر کردند.

جواد وقتی دید به خاطر قتل همسر جوانش بازداشت شده است، منکر همه چیز شد؛ اما مأموران به او گفتند که طبق تشخیص پزشکی قانونی مریم به دلیل اصابت ۱ شیء سنگین به سرش به قتل رسیده است، بنابراین لب به اعتراف گشود و قتل را به گردن گرفت.

۲۵ فروردین ماه گذشته آخرین جلسه محاکمه جواد برگزار شد. در ابتدای جلسه خانواده مریم گفتند که دخترشان به شوهرش علاقه داشت و سپس درخواست قصاص داماد خود را کردند. جواد در دفاع از خود گفت: «به خاطر اعتیاد ۳ ماه قبل بیکار شدم و به همین خاطر وسایل خانه را می‌فروختم. شب قبل از جنایت تصمیم داشتم ۱ مالخر را به خانه بیاورم و اجناس خود را بفروشم، برای همین از همسرم مریم خواستم برای چند ساعت به خانه عمه‌اش برود. وقتی مریم رفت، هر چقدر منتظر ماندم، مالخر نیامد. مریم به خانه آمد و با دیدن اجناس به نیت من پی برد و به شدت با فروش آنها مخالفت کرد. من که خیلی عصبانی بودم با میله‌ای محکم به سر او زدم و پس از آنکه بیهوش شد، او را خفه کردم و سپس برای صحنه‌سازی، او را حلق‌آویز کردم.»

قاضی پرونده در انتهای جلسه حکم قصاص را برای جواد صادر کرد.

ارسال دیدگاه