کد خبر : 525629

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰ زمان : ۲۲:۰۳

اگر خبری از مارادونا دارید، به ما اطلاع دهید

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، دیگو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال دنیا است. او فوتبال را از کوچه پس کوچه‌های حومه بوینس آیرس آغاز کرد و به دوران باشکوه صعود با گذشت. او می‌گوید: زندگی‌ام را مدیون همان کوچه پس کوچه‌های شهرم هستند که با قوطی کنسرو فوتبال بازی می‌کردم، درست همان زمانی که […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، دیگو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال دنیا است. او فوتبال را از کوچه پس کوچه‌های حومه بوینس آیرس آغاز کرد و به دوران باشکوه صعود با گذشت. او می‌گوید: زندگی‌ام را مدیون همان کوچه پس کوچه‌های شهرم هستند که با قوطی کنسرو فوتبال بازی می‌کردم، درست همان زمانی که ۴ سال بیشتر نداشتم.»

او روزهای غم و درد و رنج را فراموش کرد و به سراغ ورزش فوتبال تا آنجا پیش رفت که اسطوره فوتبال دنیا شد و مارادونا لقب است.

وی در گوشه‌ای دیگر از خاطراتش می‌گوید: «زمانی که نوجوان بودم، به همراه تیم جوانان آرژانتین قهرمان جهان شدم. آن زمان امگار دنیا برای من بود. پس از آن قهرمانی در جام جهانی آن روز می‌دانستم که این موفقیت‌ها برایم دشمن ساز است و حدس من درست بود. آنها برای ما پاپوش درست کردن و مرا به زمین زدند تا طرف‌دارانم را از من بگیرند، اما خیال کردند! من هنوز معروف‌ترین فوتبالیست جهان هستم و تا آنجا که توانستم حقم را از این فوتبال گرفتم. نه مثل پله چاپلوسی آمریکایی‌ها را کردم و نه مثل دیگران بی‌تفاوت بودم. من مارادونا هستم …»

در حال حاضر اگر خبری از مارادونا دارید از طریق فرم ارتباط مجله اینترنتی به ما اطلاع دهید که او کجاست!!

ارسال دیدگاه