کد خبر : 4194

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹ زمان : ۶:۵۷

اگر ایده ای دارید، بفرستید و برنده شوید

ایده شو رویداد جالبی است که در تاریخ ۲۰ بهمن‌ماه ۹۳ از طرف دانشکده کارآفرینی و شهرک علمی تحقیقاتی دانشگاه صنعتی اصفهان باهدف مهارت در ایده پردازی برگزار می‌گردد. در این رویداد شرکت‌کنندگان در دو گروه حاضر خواهند شد، گروه اول شرکت در مسابقه ایده پردازی، و گروه دوم صرفاً حضور در رویداد و تماشاچی. […]

ایده شو رویداد جالبی است که در تاریخ ۲۰ بهمن‌ماه ۹۳ از طرف دانشکده کارآفرینی و شهرک علمی تحقیقاتی دانشگاه صنعتی اصفهان باهدف مهارت در ایده پردازی برگزار می‌گردد. در این رویداد شرکت‌کنندگان در دو گروه حاضر خواهند شد، گروه اول شرکت در مسابقه ایده پردازی، و گروه دوم صرفاً حضور در رویداد و تماشاچی.

اگر ایده دارید در هنگام ثبت‌نام ایده خود را مطرح می‌کنید، داوران از بین ایده‌های مطرح‌شده ۱۵ ایده برتر را انتخاب می‌کنند و در روز برگزاری رویداد، از صاحبان ایده درخواست می‌شود در زمان ۳ دقیقه در مورد ایده خود سخنرانی کنند.

در پایان مراسم هم به سه ایده برتر جوایز نقدی و غیر نقدی اهدا خواهد شد. ایده‌های این رویداد با موضوع فناوری خواهند بود، حضور در این رویداد رایگان است و نحوه انتخاب ایده‌های نهایی از طریق رأی‌گیری بین شرکت‌کنندگان است.

سایت رسمی رویداد: http://startupevent.ir/portal/main/r/?lan=1

ارسال دیدگاه