کد خبر : 109813

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱ زمان : ۷:۰۰

او معتاد، قاچاق فروش و مشروب خوار است

سؤال : پنج خواهر و برادریم که دوتا از خواهرانم ازدواج کرده اند و من و خواهر و تنها برادرم نیز با والدین زندگی می‌کنیم. برادرم ۲۹ ساله است. او هیچ صفت مثبتی ندارد و واقعاً از داشتن چنین برادری کاملاً شرمنده دوست و آشنا هستیم. او معتاد، قاچاق فروش، و مشروب خوار است و […]

سؤال :

پنج خواهر و برادریم که دوتا از خواهرانم ازدواج کرده اند و من و خواهر و تنها برادرم نیز با والدین زندگی می‌کنیم. برادرم ۲۹ ساله است. او هیچ صفت مثبتی ندارد و واقعاً از داشتن چنین برادری کاملاً شرمنده دوست و آشنا هستیم. او معتاد، قاچاق فروش، و مشروب خوار است و چندین بار به خاطر خلاف‌هایش به زندان افتاده است. برادرم از هیچ اقدام خلاف اخلاق و قانونی صرف نظر نمی‌کند. اعضای خانواده و حتی پسر بچه ها و دختر بچه ها هم از شر او در امان نیستند. با این حرکات زشتی که دارد زندگی امروز و آینده ما را تباه کرده است. ایا راه نجاتی هست؟

مریم . م ۱۹ ساله از قزوین

 

جواب :

او نمونه بارز یک موجود شرور و فاسد است و برای رهایی از شر او لازم است با مشورت و راهنمایی یک وکیل یا مشاور حقوقی با دقت تمام مدارک و شواهدی را که می‌تواند در محکومیت او مؤثر واقع شود گردآوری کنید. در این رابطه سعی کنید در تهیه مدارک جرائم سنگین‌تر او مثل فروش مواد مخدر و تفرقه، تلاش بیشتری به عمل آورید. در گام بعدی از او شکایت کنید. برای ایجاد شرایط مناسب تر لازم است اولاً کلیه اقدامات از نظر او مخفی بماند. و ثانیاً کمترین درگیری و اسطکاک با او ایجاد کنید تا از بروز هرگونه خطر و آسیب پیشگیری گردد.

ارسال دیدگاه