کد خبر : 528387

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ زمان : ۲:۰۰

انتقام سخت قاسم سلیمانی از داعش

حسن شمشادی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با به اشتراک گذاشتن پستی خبر از انتقامی سخت از دشمنان به دست سردار سلیمانی را داده است. شمشادی در این پست نوشت: حاج قاسم عزیزمان همین روزها، در سوریه ی دانم که سخت دلتنگ یاران سفر کرده هستید و این روزها و شب ها، بیشتر از همه […]

حسن شمشادی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با به اشتراک گذاشتن پستی خبر از انتقامی سخت از دشمنان به دست سردار سلیمانی را داده است. شمشادی در این پست نوشت:
حاج قاسم عزیزمان
همین روزها، در سوریه

ی دانم که سخت دلتنگ یاران سفر کرده هستید و این روزها و شب ها، بیشتر از همه ما، خاطراتتان را با عزیز دلمان، حبیب سپاه مرور می کنید و بیش از همه، ابو وهب را یاد می کنید. در این روزهایی که شاید همه انتظار داشتند، شما را در آیین های سردار همدانی ببینند، شما هزار و چهار صد کیلومتر ان طرف تر، در گوشه ای دیگر از جغرافیای مقاومت، حضور گرم و ثمر بخش همیشگی تان، بیش از پیش، دیده می شود و محکم تر از همیشه ایستاده اید.
مطمئنم که به تکمیل کار ناتمام یار و همراه با وفایتان، سردار همدانی ، می اندیشید و رفته اید تا بچه هایِ حبیب سپاه، بیش از این دلتنگ نباشند و با دیدن روی ماهتان، دلهایشان آرام بگیرد. از فراق یاران، دل اشوبید فرمانده عزیزم، نیک می دانم، اما سردار دلها، خدای بزرگ شما را به عنوان ذخیره ای ارزشمند برای اسلام، انقلاب و مقاومت و ایران عزیز، حفظ کرده است.
دلتنگی تان و درود و بلایتان به جانم. مانا و مستدام باشید و بمانید برایمان، به لطف خدای مهربانمان.
پ ن یک: انتقامی سخت از تروریستها و داعشی ها، خواهیم گرفت ، ان شالله .
پ ن دو : همچنان منتظر خبرهایی خوب از محور مقاومت، باشید و باشیم، ان شالله .

.

F3qJ8 انتقام سخت قاسم سلیمانی از داعش

 

ارسال دیدگاه