کد خبر : 498641

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹ زمان : ۱۸:۴۰

انتقام با کوکتل مولوتوف

خواستگار کینه‌جویی که پس از شکست در ازدواج با دختر مورد علاقه‌اش به حیاط خانه وی کوکتل مولوتوف انداخته بود، دستگیر و در دادگاه عمومی تهران محاکمه شد. پسر ۲۴ ساله این به نام امید پس از اینکه نتوانسته رضایت پدر و مادر مریم را برای ازدواج با او بگیرد، با طرح نقشه‌ای عجیب تصمیم […]

خواستگار کینه‌جویی که پس از شکست در ازدواج با دختر مورد علاقه‌اش به حیاط خانه وی کوکتل مولوتوف انداخته بود، دستگیر و در دادگاه عمومی تهران محاکمه شد.

پسر ۲۴ ساله این به نام امید پس از اینکه نتوانسته رضایت پدر و مادر مریم را برای ازدواج با او بگیرد، با طرح نقشه‌ای عجیب تصمیم گرفت از خانواده دختر مورد علاقه‌اش انتقام بگیرد. وی برای اجرای نقشه خود ۱ شیشه کوکتل مولوتوف آماده کرد و با کمک یکی از دوستانش در حوالی نیمه شب و در هنگام پخش مسابقه فوتبال ایران با عراق و درست زمانی که تیم ایران موفق به گل زدن شد از ابراز شادی مردم استفاده کرد و کوکتل مولوتوف را به حیاط خانه مریم انداخت. او با این کار موجب وحشت ساکنان مجتمع مسکونی شد و سپس از محل دور شد.

بنا بر این گزارش در حالی که از این ماجرا ۱ سال و نیم می‌گذشت امید همچنان به مزاحمت‌های خود ادامه می‌داد اما وی با شکایت خانواده مریم دستگیر شد.

متهم ابتدا هرگونه مزاحمت برای خانواده مریم را انکار کرد ولی سرانجام در بازجویی‌های پلیس علاوه بر اعتراف به ایجاد مزاحمت برای وی و خانواده‌اش، ماجرای پرتاب کردن کوکتل مولوتوف به حیاط خانه مریم را نیز پذیرفت. این خواستگار کینه‌جو هدف خود از این کار را گرفتن انتقام از مریم و خانواده‌اش اعلام کرد و گفت: با این کار تمام کینه ام را خالی کردم! به طوری که مدت‌ها احساس راحتی می‌کردم و از یادآوری کار خود لذت می‌بردند.

این گزارش حاکی است مأموران پس از اعترافات متهم، وی را به همراه پرونده تشکیل شده برای محاکمه تحویل مقامات قضایی دادند.

ارسال دیدگاه