کد خبر : 528275

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ زمان : ۶:۲۳

انتقاد دایی از سازمان لیگ برتر/ کارگاه کلاه بافی تان را جمع کنید

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در فاصله کوتاهی تا دیدار تیمش با پرسپولیس به انتقاد از مسئولان سازمان لیگ پرداخت. علی دایی همچنین از تعویق دیدار تیمش با پرسپولیس با بهانه هادی نوروزی انتقاد کرد. علی دایی به بازی روز جمعه این تیم برابر پرسپولیس اشاره کرد و انتقادات تندی را نسبت به مسئولان باشگاه […]

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در فاصله کوتاهی تا دیدار تیمش با پرسپولیس به انتقاد از مسئولان سازمان لیگ پرداخت. علی دایی همچنین از تعویق دیدار تیمش با پرسپولیس با بهانه هادی نوروزی انتقاد کرد.

علی دایی به بازی روز جمعه این تیم برابر پرسپولیس اشاره کرد و انتقادات تندی را نسبت به مسئولان باشگاه پرسپولیس و دیگر اطرافیان این تیم مطرح کرد. دایی در این مصاحبه از رفتارهای برخی ها پس از فوت هادی نوروزی نیز انتقاد کرد. متن این گفتگو به شرح زیر است:

* آقای دایی رویا رویی با پرسپولیس بعد از ۴۰۰ روز که از ماجرای برکناری تان و اتفاقات درفشی فر گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
– قبل از هر چیز باید سه تسلیت بگویم. اول به خاطر فرا رسیدن ماه محرم، تسلیت دوم به خاطر درگذشت هادی نوروزی عزیز و تسلیت سوم به خاطر شهادت سردار حسین همدانی سردار بزرگواری که در تاسیس تیم خوب فجر سپاسی هم نقش زیادی داشت.

بازی با پرسپولیس هم برای ما مثل همه بازی هاست با این تفاوت که من به عنوان یک پرسپولیسی خوشحالم که هواداران خوب این تیم را می بینم و امیدوارم بازی خوب و زیبا و تماشاگر پسندی را شاهد باشیم و داوری هم ایرادی نداشته باشد. در خصوص اتفاقات فصل قبل هم حرفی برای گفتن ندارم و مردم همه آنچه باید می دانستند را تا حالا دانسته اند.فقط از برخی رفتارها در سازمان لیگ متعجبم.

* چه رفتارهایی؟
– بازی ما با پرسپولیس ۲۳ مهرماه بود و به یکباره اعلام شد به خاطر درگذشت هادی نوروزی و تلاقی با عدد ۲۴ بازی به روز بیست و چهارم موکول شده! من هادی نوروزی را از صمیم قلب دوست داشتم و هر کاری هم برای یادبود او لازم باشد انجام می دهم اما متاسفم که برخی می خواهند روی این مسئله موج سواری کنند و پشت پرده رفتار دیگری دارند.

من نمی فهمم چرا باید بازی یک روز عقب بیافتد؟ واقعا دلیلش عدد ۲۴ است؟ یعنی اصلا قصد نداشتند به خاطر ملی پوش های پرسپولیس یک روز بیشتر به آنها استراحت بدهند؟ من نمی فهمم این جور بزرگداشت ها و سو استفاده از احساسات پاک مردم و هواداران از کجا آمده؟

اگر دنبال توجه به عدد ۲۴ هستید چرا ۲۴ ساعت بعد از درگذشت او یا بعد از اتمام مراسم تشییع با شکوه او تمام مطالباتش را پرداخت نمی کنید؟ چرا تا ۲۴ سالگیِ پسرش، یک منزل مسکونی در اختیارش قرار نمی دهید تا همسر و فرزندانش دغدغه ای نداشته باشند؟

چرا همه دنبال نمایش و شو هستند و خیلی ها به خاطر منافع خودشان هر سو استفاده ای از نام آن خدابیامرز می کنند؟ اگر به خود من می گفتند به خاطر ملی پوشان پرسپولیس قرار است بازی یک روز تعویق بیافتد می گفتم به خاطر گل روی هواداران ایرادی ندارد اما دیگر این منت را سر هادی نوروزی و خانواده اش نگذارید.

من یک سوالی دارم اگر بازی روز ۲۵ مهرماه بود هم حاضر بودید به خاطر هادی نوروزی آن را یک روز جلوتر بیاورید؟ کسانی که در زمان حیات هادی کوچکترین توجهی به او نداشتند حالا فرصت پیدا کرده اند عرض اندام و خودنمایی کنند. کارگاه کلاه بافی تان را تعطیل کنید. این کلاهها برای سر ماها خیلی گشاد است. حالا دلتان به حال هادی سوخته؟ دغدغه آن خدابیامرز مگر غیر از تامین معیشت خانواده اش بود؟

حالا که خودش نیست به خانواده اش آن هم بدون حضور دوربین و رسانه توجه کنید. بروید سراغ پدر و مادرش و نگذارید نبود هادی را حس کنند. انگار یک مشت بازیگر جمع شده اند تا خودشان را نشان دهند. حساب دوستان واقعی هادی جداست اما عده ای فقط دنبال منافع خودشان و دیده شدن هستند. چند ماه دیگر همه فراموش می کنند چه قول و وعده هایی داده اند کمااینکه قول ها به خانواده مرحوم مجید سبزی فراموش شد. آقایان چندبار سراغ خانواده فریبرز مرادی رفته اند؟

نمی روند چون برایشان برد تبلیغاتی و تیتر ندارد.کسی می داند منوچهر شفقتیان چه حال و اوضاعی دارد؟ کسی سراغ کریم باوی را می گیرد؟ اینها درد دارد وگرنه بازی با اعداد که کاری ندارد. کاش بتوانند مثلا روز ۲۴ هر ماه مصاحبه نکنند. یا روز ۲۴ هر ماه حقوقی در خور شان خانواده هادی به حساب شان بریزند. فعلا ۲۴ عدد خودنمایی یک عده ای شده و هر کسی هم می بینی می خواهد بزرگداشت برگزار کند.همه اینها را گفتم که بدانند من فریب بازی هایشان را نخورده ام.همین.

* واقعا فکر می کنید هادی نوروزی را فراموش می کنند؟
– اصلا شک نکنید. این مسئولینی که امروز خودشان را با نام هادی به صفحات رسانه ها چسبانده اند چند روز دیگر نام هادی را هم فراموش می کنند. فقط هواداران همانگونه که ناصرخان حجازی را فراموش نکردند قطعا هادی هم در یادشان می ماند. از همین جا هم به خانواده هادی مجدد تسلیت می گویم و اعلام می کنم روی خیلی از این قول و وعده ها حساب نکنید.

* به برد مقابل پرسپولیس فکر می کنید؟
– هر تیمی برای برد به میدان می رود و خوشبختانه شرایط ما هم خوب است و حریف را هم خوب آنالیز کرده ایم. انشاالله همانطور که گفتم بازی خوبی را شاهد باشیم.

ارسال دیدگاه