کد خبر : 4699

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ زمان : ۱۰:۱۲

امشب سیدحسن نصرالله سخنرانی می کند

سید حسن نصر الله دبیرکل حزب الله لبنان امروز دوشنبه ساعت ۲۰ به وقت تهران (۱۸:۳۰) به وقت محلی به مناسبت گرامیداشت سالروز فرماندهان شهدای مقاومت سخنرانی خواهد کرد. به گزارش نماینده به نقل از المنار، سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان امروز دوشنبه ساعت ۲۰ به وقت تهران سخنرانی خواهد کرد. […]

سید حسن نصر الله دبیرکل حزب الله لبنان امروز دوشنبه ساعت ۲۰ به وقت تهران (۱۸:۳۰) به وقت محلی به مناسبت گرامیداشت سالروز فرماندهان شهدای مقاومت سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش نماینده به نقل از المنار، سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان امروز دوشنبه ساعت ۲۰ به وقت تهران سخنرانی خواهد کرد.

پیش از این سید حسن نصرالله با صدور بیانیه ای اعلام کرد که در سالروز گرامیداشت شهدا سخنرانی خواهد کرد.

وی در این بیانیه همچنین از مردم لبنان خواسته است از شلیک هوایی به دلیل محذوریت‌های شرعی و قانونی موجود در این زمینه جدا خودداری کنند.

متن بیانیه سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان که پایگاه المنار آن را منتشر کرده بشرح زیر است:

برادران گرامی، قرار است که من شب دوشنبه در سالروز رهبران شهید مقاومت در خدمت شما باشم، تا با هم این مناسبت عزیز را گرامی بداریم، اما با توجه به محذوریت های شرعی،   قانونی و آزار و اذیتی که به مردم وارد می‌شود و برای جلوگیری از توهین، از شما با تمام اصرار می‌خواهم و شما را به تمام عزیزان خودتان و ما قسم می دهم که همگی از تیراندازی خودداری کنید و با دیگران به ویژه برادران مسئول در این رابطه که آن‌ها نیز باید تلاش مضاعفی در این راستا بنمایند، برای ممانعت از این اقدامات همکاری نمایید.
از شما به علت همکاری و تعهد به این خواسته تشکر می‌کنم.

والله ولی التوفیق

ارسال دیدگاه