کد خبر : 527028

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱ زمان : ۱۲:۰۰

امثال مرعشی شرف را در انتخاب همفکران خود خلاصه می‌کنند

عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به اظهارات اخیر مرعشی درباره مردم گفت: امثال مرعشی شرف را در انتخاب همفکران خود خلاصه می‌کنند. به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، احمد چلداوی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم با اشاره به اظهارات اخیر حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران اظهار داشت: حقیقتاً از […]

عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به اظهارات اخیر مرعشی درباره مردم گفت: امثال مرعشی شرف را در انتخاب همفکران خود خلاصه می‌کنند.

139207031224474481234403 امثال مرعشی شرف را در انتخاب همفکران خود خلاصه می‌کنند

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، احمد چلداوی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم با اشاره به اظهارات اخیر حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران اظهار داشت: حقیقتاً از شنیدن سخنان آقای مرعشی و این ادبیات شوکه شدم و  تعجب می‌کنم که چرا اینگونه انتخاب مردم را در گذشته زیر سوال می‌برند.

وی با اشاره به اینکه سخنان وی توهین بی‌سابقه‌ای به کسانی است که به احمدی‌نژاد رأی داده‌اند،گفت: باید دید شرف از دید آقایان چیست؟ آیا این است که هرکسی به ما رأی داده با شرف است و شرف دارد و کسی که به ما رأی نداده این ویژگی را ندارد، یعنی شرف را در خود، خلاصه می‌کنند که جای تأسف است.

عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت افزود: این نوع ادبیات توهین بزرگ به ملت بزرگ ایران است، نمی‌شود این گونه برداشت کرد که هرکسی که فرد مورد موافق ما را انتخاب کرد ولو با اختلاف رای اندک، با شرف است اما کسی که فرد مورد نظر ما را و لو با ۱۱ میلیون اختلاف انتخاب نکرد باشرف نیست، این سخنان جای تعجب دارد و بی‌منطق و تاسف آور است.

چلداوی با اشاره به دلایل این گونه اظهارات در شرایط فعلی تصریح کرد: آنها می‌خواهند این‌گونه القا کنند که مردم از تصمیمی که درباره انتخاب اصولگرایان در دوران احمدی‌نژاد گرفتند، پشیمان شوند و دیگر چنین انتخابی نکنند.

وی اضافه کرد: این روش برای پشیمان کردن مردم، روش بسیار بی‌ادبانه‌ای بوده و در ادبیات سیاسی مرسوم نیست، من ندیدم سیاسیون با دشمن خود هم به این شیوه که آنها با ملت خودشان حرف می‌زنند، حرف بزنند.

عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: ما هرگز ملت آمریکا را به دلیل انتخاب اوباما با این ادبیات خطاب نکردیم و آنها هم مردم آمریکا را با این ادبیات خطاب نمی‌کنند که ملت خود را با آن خطاب می‌کنند.

منبع : خبرگزاری بین‌المللی تسنیم
ارسال دیدگاه