کد خبر : 529509

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴ زمان : ۰:۰۱

القاعده: داعش خر است!

گروه تروریستی القاعده در یک پیام ویدئویی ۲۶ دقیقه ای به تحقیر عناصر داعش پرداخت. القاعده در این فیلم با اشاره به “ابوبکر بغدادی،” سرکرده عناصر داعش اعلام کرد: ” خلافت گروه تروریستی داعش غیرقانونی و نامشروع است.” القاعده همچنین عناصر داعش را “خر” خطاب کرد و گفت آنهایی که عضو این گروه تروریستی شده […]

گروه تروریستی القاعده در یک پیام ویدئویی ۲۶ دقیقه ای به تحقیر عناصر داعش پرداخت. القاعده در این فیلم با اشاره به “ابوبکر بغدادی،” سرکرده عناصر داعش اعلام کرد: ” خلافت گروه تروریستی داعش غیرقانونی و نامشروع است.” القاعده همچنین عناصر داعش را “خر” خطاب کرد و گفت آنهایی که عضو این گروه تروریستی شده اند، فریب فتواهای “داعشی های خر” را خورده اند.

القاعده در این فیلم قصد دارد گروه تروریستی داعش را به دلیل سخنرانی اخیر “ابو محمد العدنانی” سرزنش کند. العدنانی در این سخنرانی هشدار داده بود مسلمانان سُنی مخالف داعش باید هر چه سریعتر به این گروه اعلام سرسپردگی کنند؛ در غیراینصورت محکوم به مرگ می شوند. 

گروه تروریستی القاعده همچنین عناصر داعش را به عاملان انحراف و گمراهی متهم کرد. القاعده اعلام تعهد به داعش را اقدامی پوچ خواند؛ زیرا به عقیده این گروه تروریستی، “بغدادی” مردم را به زور و خشونت عضو داعش کرده است. این پیام ویدئویی که در توییتر و تلگرام به اشتراک گذاشته شد، به زبان عربی است.

ارسال دیدگاه