کد خبر : 5265

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۵ زمان : ۸:۴۴

اقدام جدید اسرائیل علیه ایران

رژیم صهیونیستی در گذشته هم در مواقعی که احساس کرده احتمال توافق هسته‌ای بین ایران و گروه ۱+۵ وجود دارد اقدام به انتشار گزارش‌ هایی مشابه با هدف اثر گذاشتن بر روند مذاکرات کرده است. رژیم صهیونیستی در یک جریان‌سازی ناشیانه برای مانع‌ تراشی در توافق هسته‌ای احتمالی بین ایران و گروه ۱+۵ مدعی توقف […]

رژیم صهیونیستی در گذشته هم در مواقعی که احساس کرده احتمال توافق هسته‌ای بین ایران و گروه ۱+۵ وجود دارد اقدام به انتشار گزارش‌ هایی مشابه با هدف اثر گذاشتن بر روند مذاکرات کرده است.

رژیم صهیونیستی در یک جریان‌سازی ناشیانه برای مانع‌ تراشی در توافق هسته‌ای احتمالی بین ایران و گروه ۱+۵ مدعی توقف یک فروند کشتی حامل راکت‌های ایرانی شد.
«پیتر لرنر» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در جمع خبرنگاران ادعا کرد این کشتی حامل راکت‌های «ام ـ ۳۰۲»، ساخت سوریه بوده و قصد داشته این راکت‌ها را از ایران به غزه بفرستد.
رژیم صهیونیستی مدعی شد نیروهای دریایی این رژیم این کشتی را در آبهای بین‌المللی سودان و اریتره توقیف کرده‌اند.
موشه یعلون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در واکنش به این خبر گفت توقیف این کشتی نشانه بیشتری برای اثبات این ادعا است که ایران در حال آموزش و تأمین منابع مالی گروه‌های تروریستی در منطقه است.
رژیم صهیونیستی در گذشته هم در مواقعی که احساس کرده احتمال توافق هسته‌ای بین ایران و گروه ۱+۵ وجود دارد اقدام به انتشار گزارش‌هایی مشابه با هدف اثر گذاشتن بر روند مذاکرات کرده است.

.

منبع : جام نیوز

ارسال دیدگاه